hry

Řadit podle:

Máte chuť se příjemně pobavit a při tom trošičku potrápit mozkové závity ve vaší hlavičce? Pokud ano, jsou pro vás naše online hry to pravé ořechové. Máte možnost vybrat si z bohaté nabídky logických...

Máte chuť se příjemně pobavit a při tom trošičku potrápit mozkové závity ve vaší hlavičce? Pokud ano, jsou pro vás naše online hry to pravé ořechové. Máte možnost vybrat si z bohaté nabídky logických her s nejrůznější tématikou. Můžete pomoci malému tučňákovi zachránit svět, zahrát si na klavír nebo si vyzkoušet postarat se o miminko. Zjistěte, jakou práci to asi dalo, když se o vás starala vaše maminka. Kdo z vás to měl jednodušší? :)

Až budete mít dost přemýšlení, zkuste zabrousit i do jiných sekcí našich online her pro děti. Skákačky, ale i zvířecí hry vás určitě nezklamou. Přidejte se mezi ostatní děti, které si s námi denně hrají a pojďte si s Rexem taky hrát.

Nakonec máte ještě příležitost každou z našich online her okomentovat. Podělte se o vaše dojmy a postřehy také s ostatními dětmi.

Solarmax
Solarmax

Strategická online hra zdarma a osídlení planet.

0 komentářů
Farm frenzy 3
Farm frenzy 3

Strategická online hra a zhotovení vlastní farmy.

6 komentářů
Wooobies
Wooobies

Zábavná online hra a zachraňování woobíků.

1 komentář
3 girls
3 girls

Logická online hra a záchrana tří dívek.

12 komentářů
X-0
X-0

Logická online hra a piškvorky.

17 komentářů
Wrong block
Wrong block

Logická online hra a rozpoznávání špatného symbolu.

3 komentáře
Werebox
Werebox

Parádní logická online hra pro malé i velké a přeměna krabiček.

3 komentáře
Bad apple
Bad apple

Logická online hra a jezení jablek.

3 komentáře