komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

NNNNBBBBFFFFFFFF

Pro bibinku11, lirlu, adasku2, Rossali, veru2, 569 atd.. Jste bezva kamaradky. Mam Vas moc rada (kamaradsky). Podrzite me kdyz to potrebuji. Casto mi pomuzete s trablema. Jste milionove kamosky. Jsem rada ze jsme se poznali a myslim ze se kamaradime tak to tak ma byt. Doufam ze kamaradkami navzdy zustaneme. A taky me pochopite . Chci Vam slibit kdyz budete potrebovat pomoc tak se na me muzete obratit . Jste moje nnnnbbbbfffffff. ( Omlouvam se jestli jsem na nekoho zapomela) Diky ze jsme kamaradky :-)

13 komentářů Viz komix
Do souteze a pro vas

Ahoj.Vim ze jsem to odflakla :( Zabralo mi to tak 27 minut.Ano nedala jsem si na tom praci :"( Snad se vam to trochu libi

5 komentářů Viz komix
pro mango852

jsi super holka sem rada ze mi odpovidas na otazky si fakt super si bozi mamte rada

0 komentářů Viz komix
Pro mou Nejlepsi Kamaradku ElizabetMLP

Jsi pro me ten nejlepsi clovek,ktereho jsem kdy mohla potkat!Jsi takove moje v uvozovkach svetlo na konci tunelu.Podrzis,kdyz to nekdo potrebuje.Ochranis,kdyz to nekdo potrebuje.Jsi ma opora,ma ochrankyne.Moje nejlepsi kamaradka.Nikdo jiny na rexovi,na svete se ti nevyrovna!Udelas vse pro nekoho,kdo ti to ani neoplati a ani si nestezujes!Jsi dokonaly clovek.Kdyby tady byly chyby promin.

18 komentářů Viz komix