omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Zamyšlené kukuřice

Pěkná online omalovánka pro děti s kukuřicí.

0 komentářů
Zamyslené kukurice

Pekná online omaľovanka pre deti s kukuricou.

0 komentářů
Delfíni

Krásná zvířecí online omalovánka s delfíny.

0 komentářů
Rozverné popelnice

Popelnice ve městě v online omalovánce pro děti.

0 komentářů
Kočičí raper

Pěkná online omalovánka pro děti a kocour – raper.

0 komentářů
Zmrzlinový pohár

Báječná online omalovánka s lahodnou zmrzlinou.

3 komentáře
Zmrzlinový pohár

Výborná online omaľovanka s lahodnou zmrzlinou.

2 komentáře
Vydrýsek

Roztomilá online omalovánka s vydrou.

1 komentář