omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Barevní motýli

Krásná omalovánka zdarma.

0 komentářů
Dvě lišky

Omalovánka pro děti s malými lištičkami :)

3 komentáře
Kobylka

Omalovánka online s lučním koníkem jen pro vás!

0 komentářů
Červíci v jablíčku

Krásná omalovánka pro děti s červíky v jablíčku.

0 komentářů
Zamilované hvězdičky

Super online omalovánka se dvěma zamilovanými vězdičkami.

2 komentáře
Dva hrošíci

Omalovánka k vytištění s fialovými hrošíky.

0 komentářů
Žabka na lopuchu

Omalovánka pro děti s malou milou žabkou.

11 komentářů
Modrý ptáček

Omalovánka pro nejmenší s modrým ptáčkem na bidýlku.

0 komentářů