omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Mamut

Pravěký mamut v online omalovánce pro děti.

0 komentářů
Žabák

Super online omalovánka pro děti se skákajícím žabákem.

0 komentářů
Prasátko na výletě.

Veselá online omalovánka pro děti s legračním prasátkem.

0 komentářů
Pochoutky

Lahodná online omalovánka a pochoutky.

1 komentář
Chřestíš

Zvířecí online omalovánka s nebezpečným chřestýšem.

8 komentářů
Deštník

Krásná online omalovánka s deštníkem.

0 komentářů
Opička a pavouk

Veselá online omalovánka s opičkou a pavoukem.

1 komentář
Vodník

Prima online omalovánka s vodníkem.

5 komentářů