omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Malá čarodějka

Krásná online omalovánka a malá čarodějka na koštěti.

0 komentářů
Gorila

Prima online omalovánka a gorila v pralese.

1 komentář
Dopravné značky

Klučičí online omalovánka a dopravní značky.

4 komentáře
Veselá sovička

Zvířecí online omalovánka se sovičkou.

0 komentářů
Přátelští žraloci

Zvířecí online omalovánka se žraloky.

0 komentářů
Barevný budík

Pěkná online omalovánka s budíkem.

0 komentářů
Zamilovaný jelen

Nádherná online omalovánka a jelen s laní.

2 komentáře
Rexík a jeho kamarát

Super online omalovánka s Rexíkem.

8 komentářů