omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Kaštan

Nádherná podzimní online omalovánka s kaštanem.

1 komentář
Citróny

Dětská online omalovánka a kyselé citrónky.

0 komentářů
Závody

Milá zvířecí online omalovánka pro děti.

5 komentářů
Veselí hlemýždi

Prima dětská online omalovánka s hlemýždi.

0 komentářů
Podzimní motýlci

Nádherná online omalovánka s barevnými motýlky.

0 komentářů
Šťavnatý meloun

Veselá online omalovánka pro děti s melounem.

2 komentáře
Květnatý květák

Veselá online omalovánka s květákem.

2 komentáře
Zamyšlené kukuřice

Pěkná online omalovánka pro děti s kukuřicí.

1 komentář