omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Luční koník je veselý

Luční koník je dnes veselý, všude má plno jídla. :-D

0 komentářů
Čokoládka

Čokoládka, kdopak by si neměl rád. :-D Omalovánka pro všechny děti.

0 komentářů
Malá panda

Hezká omalovánka panda. Je to mládě, které se krmí bambusem.

0 komentářů
Práce s kladivem

Omalovánka pro kluky s kladivem, které moc pracovalo...

0 komentářů
Princezna v malinách

Omalovánka pro holky malinová princezna se zalíbí také klukům.

0 komentářů
Kamion s ovocem

Pekná omalovánka a kamion na cestě s nákladem ovocí.

2 komentáře
V lese

Vymalujte si zvířátka, které jsou k vidění na procházce v lese.

0 komentářů