omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Páv

Online omalovánka pro děti s pávem.

1 komentář
Ovečky

Krásná online omalovánka a ovečky na pastvě.

0 komentářů
Ptáček a duha

Zvířecí online omalovánka s ptáčkem.

0 komentářů
Ježek

Milá online omalovánka a ježek s jablkem.

7 komentářů
Čáp

Pěkná online omalovánka pro děti a čáp, který nese miminko.

2 komentáře
Letadlo

Online omalovánka pro kluky a letadlo s duhou.

6 komentářů
Noční parník

Klučičí online omalovánka s parníkem.

2 komentáře
Noční vlak

Online omalovánka pro kluky a noční vlak.

2 komentáře