omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Noční vlak

Online omalovánka pro kluky a noční vlak.

2 komentáře
Míčky

Klučičí online omalovánka a míče

2 komentáře
Zmrzliny

Veselá online omalovánka a lahodné zmrzliny.

2 komentáře
Mladý vlk

Krásná zvířecí online omalovánka s vlkem.

5 komentářů
Školní potřeby

Online omalovánka pro děti a školní potřeby.

2 komentáře
Muchomůrka

Pekná online omaľovanka pre deti s muchotrávkou.

7 komentářů
Kykyryký!

Zvířecí online omalovánka s kohoutem.

0 komentářů
Smutné jablko

Jablíčko s červíkem v nové online omalovánce pro děti.

0 komentářů