Pohádky pro děti online, pohádky pro děti

Řadit podle:

Máte chuť jen tak lelkovat a napadlo vás, že už je to vlastně dlouho, co jste neviděli a ani nečetli žádnou pohádku pro děti? Číst se vám, ale moc nechce a rodiče nemají čas? A všechny pohádky, co máte...

Máte chuť jen tak lelkovat a napadlo vás, že už je to vlastně dlouho, co jste neviděli a ani nečetli žádnou pohádku pro děti? Číst se vám, ale moc nechce a rodiče nemají čas? A všechny pohádky, co máte doma na DVD, už znáte zpaměti? Pokud zní vaše odpověď ano, pak je tato sekce stvořena právě pro vás!

Na této stránce najdete velký výběr nejrůznějších online pohádek. Velkou výhodou pro vás je, že žádnou z těchto pohádek nemusíte kupovat ani stahovat. Všechny pohádky jsou pro vás ihned dostupné online. Stačí jen, abyste si vybrali a klikli :-) Ať už patříte mezi holky nebo kluky, Rexo vám slibuje, že si určitě přijdete na své.

Uvelebte se tedy na svém oblíbeném místečku a vydejte se spolu s Rexem do světa Mickyho Mouse, Šmoulů, Toma a Jerryho, Gumídků a mnoha a mnoha dalších. Rexo si je jistý, že nezůstanete jen u jediného dílu.

Pingu : Rybář

Milá pohádka o tučňákovi Pingu, který žije daleko na jihu...

0 komentářů
Liška a myška

Krátký animovaný film o roztomilé lišce.

0 komentářů
Mickey and Minnie: Filmový večer

Online pohádka, moderně nakreslení Mickey Mouse a Minnie.

0 komentářů
Mickey and Minnie - Voňavka

Online pohádka, moderně nakreslený Mickey Mouse a Minnie.

0 komentářů
Gumkáči 7

Známá a oblíbená pohádka Gumídci.

1 komentář
Krysy vaří - Rattatouille

Ukážka ze závěru perfektní pohádky Rattatouille. Rodina zachraňuje Remyho…

0 komentářů
Asterix v Británii

Dlouhá kreslená pohádka Asterix v Británii.

0 komentářů