vtipna-videa

Řadit podle:

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu...

Není vám zrovna dvakrát do smíchu a přemýšlíte nad tím, co by vám mohlo zvednout náladu? Tak to jste tady správně. Rexo si s tímto problémem dokáže hravě poradit. V této sekci si pro vás připravil spoustu vtipných online videí, které vám zaručeně vykouzlí úsměv na tváři. Přesvědčte se sami.

Pro vaši lepší orientaci mezi vtipnými online videi, vám je Rexo všechna přehledně roztřídil. Najdete zde například kategorii sportovní videa, reklama, ale i vtipná videa. Už jste někdy viděli čivavu, která tančí flamengo nebo tuleně, který by chtěl surfovat? Neviděli? Tak to jste o hodně přišli. Tato, ale i ostatní vtipná videa rozhodně stojí za podívanou. Tak už dál neváhejte a směle si vybírejte. Nastal ten pravý čas na to, zažít s Rexem hromadu zábavy.

Pokud budete mít po zhlédnutí těchto videí chuť ještě na další zábavu, navštivte určitě i Rexovy ostatní sekce. Všechny rozhodně stojí za to a každý si přijde na své.

Hlasy zvířat

Jak dobře znáte zvířátka? Uhodli by jste všechny hlasy, komu patří? :-D

0 komentářů
Rodinka divočáků

Video s divým zvířetem - divočák může být velmi nebezpečný, nepřibližovat se!

0 komentářů
Děti učí tanec

Podívejte se, jak děti vyučují tanec - dnes se učí nové pohyby slavná tanečnice a herec. :-D

0 komentářů
Velmi speciální obloha

Ve Švédsku se podařilo nafilmovat zajímavý jev - Slunce se na nebi promítlo hned několikrát a vytvořil se ... vždyť se na to koukněte!

0 komentářů
Umění studené kuchyně

Podívejte se, co se dá vytvořit z jídla... A někdy můžete vyzkoušet. :-D

0 komentářů
Frozen písnička karaoke

Karaoke písnička Frozen - anglická verze i s textem. Troufnete si zaspívat?

0 komentářů
Výroba keramiky

Poučné a vtipné video o tom, jak se vyrábí keramika je dnes na Rexovi. Koukněte se, ať vám tyto informace neuniknou. :-)

0 komentářů
Nejhezčí 3D pohledy

Nejhezčí papírové pohledy na světě jsou v tomhle videu. A jistě nevadí, že jsou takřka všechny černobílé. :-)

0 komentářů
Pharellova mimoní písnička

Také jste ji chtěli zpívat, ale neznali jste anglický text? Tu je pomůcka. :-) :-) Video si můžete zvětšit stlisknutím tých šipek vpravo dole, které "míří od sebe".

1 komentář
Létání na heliových balóncích

Je to možné, aby člověka odnesly nafouknuté balónky? Zajímavé video o tom, jak vypadá létání na heliových balónech.

2 komentáře