zajimavosti

Řadit podle:

Šestnáct mladých párů v čínském Pekingu nerozhodlo uspořádat na hromadnou svatbu na kole. Ženichové si vezli své nevěsty na nosiči. Jízda v dlouhých svatebních šatech se mohla lehce změnit spíš v hromadný karambol, ale naštěstí se nikomu nic nestalo.

0 komentářů

Todd Reichert dosáhl ve speciálním kole Eta rekordní rychlosti 144,17 km/h pouze pomocí svých nohou.

5 komentářů

Nový adrenalinový zážitek - chození po napnutém tenkém látkovém popruhu, je u nás stále populárnější. Nejnebezpečnější je „highline“, kdy je látka napjatá ve velké výšce, třeba nad Viktoriinými vodopády.

0 komentářů

V Londýně zanedlouho vyroste nový mrakodrap. Jeho stavba bude stát 26,5 miliardy korun. Mrakodrap má měřit 235 metrů a bude mít celkem 65 pater.

0 komentářů

Dům rodiny Barnettových z Texasu zamořily jedovaté zmije, známé také jako ploskolebci. Za víkend jich v domě odchytí až třicet. Barnettovi přivolali na pomoc odborníka na odchyt,ale bez úspěchu.

2 komentáře

Nedávno zprovozněný nejdelší a nejvyšší skleněný most v jižní Číně, musely úřady uzavřít. Žádaná atrakce nezvládla příval návštěvníků. Plány počítaly s denním provozem okolo 8 tisíc návštěvníků, zájem byl ale desetinásobný.

2 komentáře

Nejnovější model telefonu iPhone 6 byl testován ve výšce 30 480 m. Telefon svůj výlet do extrémních podmínek stratosféry přežil celkem bez úhony. Odolat přitom musel šedesátistupňovému mrazu.

1 komentář

Ve slovinských Postojnských jeskyních se vyklubala mláďata olmů - mimořádně vzácných obojživelníků, které lidé ve středověku považovali za mláďata draků.

1 komentář