Rexovo fórum

Pridaj príspevok
avatar

elis255 girl (1. 6. 2019 17:43)

Reaguj
Říkám, že jsem chaotická xd Nebo spíš byla. On si udělal jakože kamery takže on viděl i ty v té bariéře. A oni jsou furt v té "bariéře". To je ironie, že jsme se pro tuhle trojku rozhodli před 9 sezónou btw =DD A on si těch 2 nevšiml. Jestli furt nevíš tak to ještě zkusím, já vím že mi to nejde moc vysvětlit takže se nedivím, že mě nechápeš xd

avatar

Lisinka girl (2. 6. 2019 10:57)

Reaguj
xdd jop =D a takže. V té bariére je Flutt a Spike nebo kdo? Dekuju za tvoji trpelivost ke mne xd

avatar

elis255 girl (2. 6. 2019 11:15)

Reaguj
V té bariéře jsou ti 3 (Chrys, Tirek a Cozy jestli si to tak dobře pamatují) a ti dva (Flutt se Spikem) někam zmizeli. Ještě něco? =D Já to klidně vydržím i celý rok, hlavně aby jsi to pochopila =DD

avatar

Lisinka girl (8. 6. 2019 09:15)

Reaguj
Už to asi chápu =D Discord: to bych ti neradil. Luskne prstem a na Tireka spadne rybarská sít. Tirek: dejte to ode mne pryč! Chrys: po pravde je to celkem vtipné. *smeje se* (dejme tomu že ta sít prošla pres bariéru xd) Cozy: prestante vy hlupáci a dostante nás odsud. Chrys: proč my ty mrne?! Ty tu šéfuješ. Cozy: z nás tri máte magii vy pitomci. Tirek: já jsem v síti takže...Chrys: tak je to asi na mne. Cozy: delej už! Chrys: klidni hormon. *Chrys se svojí magii snaží dát pryč tu bariéru ale tá bariéra na ní vyleje vodu.*  Ted se smeje Tirek. Chrys: ty jsi zase v síti takže jediný kdo by jse tu mel smát jsem... *Cozy koukne na Tireka v síti a mokrou Chrys Cozy: ...JÁÁ. *Hlasite se rozesmeje.* Applejack: to je celkem sranda se na to dívat. (Múžeš pokračovat =D)

avatar

elis255 girl (8. 6. 2019 11:08)

Reaguj
(Supeer =D) Pinkie: Šla bych pro popcorn, ale asi není čas.. Twi: Tak kde jsou? Discord: Já jsem je tam teda neviděl... Twi:*ze začátku v klidu, potom začne "Twilightovat" * Když ani nevíme kde jsou, tak jak je přimějeme zpátky, jak porazíme zlo a JAK VŮBEC TOHLE VŠECHNO ZASTAVÍME!? Dash: Klídek, to zvládneme. Emm snad. AJ: Hlavně nekolabujme. My je najdeme, získáme zpátky a tak dále. Vždycky nám to šlo, tak proč ne i teď? Twi: Něco na tom bude... Co teď? Discord: No tak, třeba si můžeme užívat tuhle podívanou. Twi: Nebo?... Ne fakt, nějaké řešení přátelé. *mezitím se Cozy Glow snaží dostat ven a...* (Můžeš dál =DD, snad to dává smysl)

avatar

Lisinka girl (16. 6. 2019 10:01)

Reaguj
(Jop dáva xd) ...a nakonec se jí to podarí a začne se krute smát. Cozy: Wuhahahahhahawuhahahahaw uhahahhaha (xd)
Chrys: ehm...Tirek: já jsem stále tady. Chrys: snad my ne?! Tirek: aha...teda...ano...my. Cozy: ach ano. Zapomnela jsem. Vyslobodte se sami. Já tady zatím zničím tyhle ty! Applejack: ty jsi jen jedna a nás je 6 (snad jsou mé výpočty správne xd) Chrys: a neumíš kouzlit. Jak je chceš zničit?! Cozy: tak že odletím do Ponyvillu rychlejic než oni. Rarity: nekteré z nás neumí lítat nedrahá. Cozy Rar neposlouchá a strašnou rychlostí líta do Ponyvillu zanechávajíc za sebou Tireka a Chrys a ješte holky.  Ale...(múžeš dál xd)

avatar

Lisinka girl (16. 6. 2019 10:01)

Reaguj
(Promin že to není dlouhé ale dochádzejí mi nápady)

avatar

elis255 girl (16. 6. 2019 10:24)

Reaguj
(Nevadííí) Ale Tirek a Chrys, se nevzdali (všimla sis že jsme asi vynechali Sombru z existence? =DDD nevadíí asi jsme se podřídili hasbru xd) Twi která se na ně otočila: A kam pak si myslíte, že se chystáte vy dva? RD: Twi, máme jí zkusit dohonit? Twi: Ty a AJ. My ostatní dohlédneme na tyhle. Discord: A co já? Neměl bych hledat Fluttershy a toho mrňouse? Twi: .. Fajn, ale oslovuj ho Spike! My tě taky nenazýváme všelijak.. Discord: Se už tedy vydám! *nasadí si klobouk alá Indiana Joes* Chrys: Nemysli si, že mě porazíte! Tirek: Najednou TY? Chrys: Ticho! Nás neporazíte. Pinkie: Tak to se uvidí! *Star mezitím leží na zemi a doufá, že je nic neublíží, zdá se že se chystají k boji * SG: Kam pak jen Flutt a Spike mohli jít?, je na čase s tím něco udělat!*vstane* (můžeš dál)

avatar

Natalka12345678910 girl (16. 11. 2019 21:59)

Reaguj
bh