Rexovo fórum

Pridaj príspevok

michalka_s girl (17. 7. 2019 15:53)

Reaguj
Když je nuda, tak co jiného?  :lol:

elis255 girl (17. 7. 2019 16:10)

Reaguj
*Jednoho krásného dne v Ponyvillu se Twilight Sparkle rozhodla, aby si dnes užívala piknik s kamarádkami. Ale nevěděla, kde teď vlastně všechny jsou. Tak si mezitím šla popovídat se Spikem a Starlight. Byli v jedné místnosti takže našla oba.* Twilight: "Ahoj Starlight, ahoj Spiku. Dneska mi něco napadlo." (A můžeš dál =DD, prostě to je příběh, které obě dvě vymýšlíme a střídáme se. Snad jsi to pochopila. Ve hvězdičkách se značí aktivita, v závorce kdy můžeš dál, jelikož to někdy je na dlouho takže i na 2 texty a osobní poznámky a za dvojtečkou řeč. Zeptej se ještě pokud chceš nebo jestli chceš ten klasicky =) )

michalka_s girl (17. 7. 2019 16:18)

Reaguj
@elis255 Spike byl spolu se Starlight nervozní, protože věděli o pikniku, který její kámošky připravili, ale holky jim řekli, aby to Twilight neříkali, chtějí ji totiž překvapit. Proto oba dva nic neřekli a byli překvapeni z toho, co chce Twilight říct. (Dáááál!  :D)

elis255 girl (17. 7. 2019 16:32)

Reaguj
Twilight: Dneska by jsme mohli uspořádat piknik, co říkáte? *Starlight udiveně kouká* Nemáte ponětí, kde jsou zrovna děvčata? Spike: Em, ne nevíme.. Starlight: Jo! Vůbec nevíme! Twilight: Star, v pohodě? Starlight: Jo! Teda, ano jsem. *Star se usměje, Twilight a Spike se připojí* (Můžeeeeeš  :D)

michalka_s girl (17. 7. 2019 18:52)

Reaguj
@elis255 Starlight se začla divit, proč Twilight jí říkala Star. Vždyť se nejmenuje Star. Ani Sunset Shimmer neříká 
Sun. Spike: Dobrý Star? *pak Starlight už to nevydržela a...* (Můžeš to klidně doplnit. :lol: )

elis255 girl (17. 7. 2019 19:27)

Reaguj
(Oki :lol: Jinak já ji tak říkám zkratkou ale to je pravda =DD) *...zakřičela* Starlight: Už jdi! Twilight: Umm fajn? Dejme tomu, že já se je pokusím najít a ty se doufám... To je jedno. Zůstaň se Spikem. Starlight: Já jen... Říkej mi Starlight a ne Star prosímtě.. Twilight: Tak jo, promiň. Spike: Na tom fakt záleží? *Starlight se podívá na Spika jako kdyby udělal chybu* Spike: Teda chci říct, ano Starlight. * Usmějí se oba. Twilight se též usměje jako kdyby se nic nestalo a jde je najít* Spike: Uff... Starlight: Promiň.. Spike: Není za co se omlouvat. (můžeš, promin že jsem se rozepsala  :D)

michalka_s girl (19. 7. 2019 11:41)

Reaguj
(Došly nápady! :D )

elis255 girl (19. 7. 2019 13:33)

Reaguj
(Tak nevadí  :D Bud počkám nebo napíšu něco já)