Rexovo fórum

Pridaj príspevok

Trunks girl (23. 12. 2022 20:26)

Reaguj
Kdokoliv sem může psát vtipy! Můžete jakékoliv téma, a pokud nemáte na nějaký vtip nápad, najděte si nejaký na internetu!

Trunks girl (23. 12. 2022 20:28)

Reaguj
Já začnu: kružítko leží jen tak na stole, a řekne si: "je čas někomu vypíchnout voko!" ale, on si vypích oko sám, proč protože je sám kružítko! On si totiž řekl: "ale ne, já jsem blbej jak stádo ovcí! Já si vypíchnu voko, to je jasný, protože jsem sám kružítko!!!!".

Trunks girl (23. 12. 2022 20:31)

Reaguj
A nebo další vtip:  :| smajlík si říká, kde mám pusu? Já asi vím, ja jsem jí snědl! Přijde  :o smajlík: ale já jsem si snědl jazyk zase!  :lol: smajlík přijde a řekne: všichni si snědli jazyk!  :| Řekne Já jsem si dokonce snědl i pusu!

Trunks girl (23. 12. 2022 20:36)

Reaguj
A nebo další: bota si řekne: ach, zase mně nekdo unes... řekne si ZDRHNU!!! Bota zdrhla. Ale ne!!!  Bo smajlík mě jí!!!! Už jsem jenom ta!!!!!!!!!!  8P a . Už jsem jenom a!!!! Přestaňte mě do **** jíst! Váš zabiju!  Bo8P si řeknou: ne ty debile, už jsi jeden a my dva! Ale a si řekne: ale dřív jsme byli čtyři: B , O , T a A ! Je casina rozmnožování! A A A A A A A A A A A haha! Uz je nás víc  8P si řekne, zbastime je! Už je jenom A A A A A  8P řekne ale ne!!!! Už jsem přecpanej, ze se podelam!!!  Bo řekne, tak je sním já. Uz je jenom A A a A ! JSOU TŘI! Tři áčka si řeknou! Nemáte šanci! A spáchají sebevraždu.