hry
Pro správné fungování si musíš nainstalovat flash player.

Sweet evolution

Dost těžká online hra pro větší děti. Sladkosti padají v balíčcích, které musíš rozbalit. :-D Potom třeba pospojovat stejné sladkosti, aby vznikl nový, ještě lahodnější kousek. Spojuj stejné dvojice.

Dále se podívejme na vydělávání peněz: klikáním na sladkosti ti rychle přibývají peníze na tvém kontě a je to opravdu příjemné cinkání…

Když se ti podaří vyrobit hranatý bonbón se srdíčkem, dostáváš se do druhého kola a máš k dispozici i druhou výrobnu, kde pracuješ na luxusnějších cukrovinkách. Přej­di tam ŠIPKOU, která je na pravém okraji okna.

Nezapomeňte klikat na sladkosti, aby vám penízky rychle přibývaly, vyrábějte stále nové sladkosti a sem-tam se vraťte na první „obrazovku", aby jste rozbalili balíčky. :-D … šipkou doleva.

Ještě se podívejme na „OBCHOD“: po tom, jak vyděláš dost peněz, můžeš si něco nakoupit v obchodě, který je vpravo nahoře pod tlačítkem s obrázkem „proutěný košík“. Toto je ale opravdu pokročilá funkce této hry a Rexík neví, jestli se tam vůbec někdo z vás dostane… Ano, či ne??

Hru spustíš kliknutím na Play, potom NAPRAVO tlačítko SELECT.

:-D I docela těžké online hry najdeš na Rexovi. Celý seznam s hrami je na stránce Rexíka pod tlačítkem „HRY“, ale to už určitě víte…