hry

Řadit podle:

Jedna z nejoblíbenějších postaviček herního světa, strýček Mário, je tady pro vás. Mário si už upravil svůj pěstěný knír, nasadil svou oblíbenou červenou čepici, oblékl montérky a je připraven dát si s...

Jedna z nejoblíbenějších postaviček herního světa, strýček Mário, je tady pro vás. Mário si už upravil svůj pěstěný knír, nasadil svou oblíbenou červenou čepici, oblékl montérky a je připraven dát si s vámi pořádnou online skákačku. Skákejte jako o život a cestou sbírejte vše co je potřeba. Tato online hra vás zaručeně nadzvedne ze židle.

Skvěle skákat umí ale i Spongebob. Vydejte se s ním do jeskyně nebo do města. Běhejte se Spongebobem po různých místech, sbírejte hamburgery, ničte nepřátele a zachraňujte nevinné obyvatele.

To byla ale fuška, viďte děti? Takovéto online hry dají jednomu zabrat, co říkáte? Chcete si, stejně jako Rexo, oddechnout po tak vydatné skákačce? Ano? Pak si určitě pusťte naše online pohádky pro děti. (link na celou sekci pohádek) U jejich sledování si odpočinete a znovu naberete sílu na některou z široké nabídky našich dalších online her.

Perestroika (TOPPLER)
Perestroika (TOPPLER)

Perestroika je stará DOS hra a úplná klasika. Přeskákejte po ostrovech do dalšího…

1 komentář
Kim possible
Kim possible

Bombastická online hra pro děti s Kim Possible.

19 komentářů
Sticky ninja
Sticky ninja

Zahrajte si dnes Ninja hru na Rexovi.

0 komentářů
Dino meat hunt (PRE DVOCH)
Dino meat hunt (PRE DVOCH)

Zahrajte si dino běhačku pro dva hráče. Každý musí udělat svůj díl práce, aby…

1 komentář
Toffy Cat
Toffy Cat

Skákačka s kočičkou.

27 komentářů
Red Ball
Red Ball

Veselá hopsačka s červeným míčem.

0 komentářů
Rabbit
Rabbit

Zábavná hra na zajíce. :-D

4 komentáře
Foxy Land
Foxy Land

Zaskáčte si s liškou.

0 komentářů