hry

Řadit podle:

Jedna z nejoblíbenějších postaviček herního světa, strýček Mário, je tady pro vás. Mário si už upravil svůj pěstěný knír, nasadil svou oblíbenou červenou čepici, oblékl montérky a je připraven dát si s...

Jedna z nejoblíbenějších postaviček herního světa, strýček Mário, je tady pro vás. Mário si už upravil svůj pěstěný knír, nasadil svou oblíbenou červenou čepici, oblékl montérky a je připraven dát si s vámi pořádnou online skákačku. Skákejte jako o život a cestou sbírejte vše co je potřeba. Tato online hra vás zaručeně nadzvedne ze židle.

Skvěle skákat umí ale i Spongebob. Vydejte se s ním do jeskyně nebo do města. Běhejte se Spongebobem po různých místech, sbírejte hamburgery, ničte nepřátele a zachraňujte nevinné obyvatele.

To byla ale fuška, viďte děti? Takovéto online hry dají jednomu zabrat, co říkáte? Chcete si, stejně jako Rexo, oddechnout po tak vydatné skákačce? Ano? Pak si určitě pusťte naše online pohádky pro děti. (link na celou sekci pohádek) U jejich sledování si odpočinete a znovu naberete sílu na některou z široké nabídky našich dalších online her.

Cat in a Cape
Cat in a Cape

Skákačka s opičkou.

82 komentářů
Bouncy Ball
Bouncy Ball

Barevný míčku, šup do cíle!

89 komentářů
Rainbow
Rainbow

Pohádková krajina bez barev..

74 komentářů
Bean Fiend
Bean Fiend

Po fazolovém stonku..

73 komentářů
Jack's Challenge
Jack's Challenge

Jack šplhá po fazolovém stonku..

34 komentářů
Spongebob Mask
Spongebob Mask

Spongebob zachraňuje lidi!

88 komentářů
Penguins Can Fly
Penguins Can Fly

Tučňáci umí létat!

34 komentářů