hry

Řadit podle:

Chtěli byste mít doma svého vlastního domácího mazlíčka, o kterého byste se mohli starat? Rodiče vám však žádného nechtějí dovolit, protože je s tím spousta práce a oni se bojí, že byste péči o ně nezvládli?...

Chtěli byste mít doma svého vlastního domácího mazlíčka, o kterého byste se mohli starat? Rodiče vám však žádného nechtějí dovolit, protože je s tím spousta práce a oni se bojí, že byste péči o ně nezvládli? Nezoufejte, Rexo má pro vás nachystány online hry se zvířátky. Starat se v nich můžete o všelijaká domácí, ale i exotická zvířátka, která znáte ze zoologických zahrad. Všechna naše zvířátka už na vás netrpělivě čekají. Nenechávejte je dál samotné a pojďte se jich ujmout. Zahrajte si naše online hry se zvířátky a staňte se těmi nejlepšími pečovateli.

Nebo si můžete vyzkoušet, jaké by to bylo, kdybyste se sami ocitli v kůži například záchranářského pejska. Vydejte se s naší zábavnou online hrou pro děti do zamrzlých hor a zachraňte horolezce uvězněného pod lavinou. Pojďte si vyzkoušet jaké to je být opravdovým záchranářským pejskem.

Hippaul
Hippaul

Chytejte s hrochem ovoce.

0 komentářů
Mooo
Mooo

Roztomilá online hra pro děti s kravičkou Moo.

13 komentářů
Fish Care
Fish Care

Milá online hra a péče o malé rybičky.

4 komentáře
Battle Beavers
Battle Beavers

Bojová online hra s bobrem – hrdinou.

2 komentáře
Mutt Maker
Mutt Maker

Zábavná online hra a vytváření vlastní rasy psa.

22 komentářů
Kungfu Panda
Kungfu Panda

Parádní online hra pro děti s Kungfu pandou.

5 komentářů
Kungfu Panda
Kungfu Panda

Parádna online hra pre deti s Kung Fu pandou.

4 komentáře
Home Sheep Home 2
Home Sheep Home 2

Skvělá online hra pro děti s ovečkou Shaun.

24 komentářů