komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: Marek B.
souboj aut

dve zviratka souperi v tom kdo ma lepsi auto

0 komentářů Viz komix
Autor: Draza
Kytara

Kytara

0 komentářů Viz komix
Autor: zDRAVIM
souboj aut

dve zviratka se hadaji ktere ma lepsi auto

0 komentářů Viz komix
Autor: Matyas
Zachranar

pomocnik-zachranar

1 komentář Viz komix
Autor: Daniel chaloupka
zralok ve vode

je tady zralok

0 komentářů Viz komix
Autor: lota 7
Slonik Tonik

slonik tonik si de hrat na hriste

0 komentářů Viz komix
Autor: jULIE 4
ZELENINA

MA RAD ZELENINU

0 komentářů Viz komix
Autor: Cyril
d

sw

0 komentářů Viz komix