komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: hacker pro 1212
hlasovani veci (translated)

normal comics is for vote to items im not writing, paid items im not bored comics is for vote for item yes. that's it. give to comments normal comments don't send not-normal comments. view:paid ? free ? not available to this comics no no. submit normal items and write to comments not submit not exist items or not normal items or comment can be deleted. vote and submit normal items. and don't in this commints use chat. is this comics for voting. yes

2 komentáře Viz komix
Autor: kub94ek
kosmonaut

kosmonaut s zabou na mesici

0 komentářů Viz komix
Ban

Duvod: Nereknu ja nechci proste jsem neco spatneho rekla kvuli spamerce destna

171 komentářů Viz komix