komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Blob emoji

V posledni dobe jsem si tyto smajliky zamilovala.

66 komentářů Viz komix
Autor: gzd59
dinosaurus

dinousaurus

3 komentáře Viz komix
Autor: BECA
NEMEL JSEM JSE DIVAT DO MOBILU!!!

ROBOZAAABA!!!!!!!!!!!

2 komentáře Viz komix
Autor: Bara2
Pokus

pokus

0 komentářů Viz komix
Autor: baraplna
zasazene seminko

z maleho seminka vy roste jablon

1 komentář Viz komix
Autor: Prokop Homola
4 komentáře Viz komix