komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: neno meno
pohadka o skretu

zamek skretu

1 komentář Viz komix
Autor: sjjs
sjejie

sjsjsj

2 komentáře Viz komix
Autor: Odeslat zpravu pres ICQ uzivateli Martin
ehshdhdj

jjsjsjsj

1 komentář Viz komix
Autor: kopec
rexo jede na vylet

rexo jede na vylet

1 komentář Viz komix
Autor: kopec
ve vode

ve vode

2 komentáře Viz komix
Autor: kopec
rexo ve vesmiru

rexo je ve vesmiru

1 komentář Viz komix