komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Kamaradky

Pani se jde kouknout na podium kdyz v divadle bude pracovat

0 komentářů Viz komix
Nekolik sanci pilotni dil 1/1 (Musite koukat na popis!)

Carlo: Muzes mi prosimte rict, co jsem ti provedla? Maril: Carlo, ty hlupacku, musime vstavat, tak delej! C: Kam zas jdeme? M: Delas si srandu? C: Mela bych rict ano, ale asi ne? Nech me aspon se upravit. 2. okynko: Maril: Strasne ti to sekne! A to vaaazneee! Kazdy si te vsimne! dalsi: C: Kam to teda jdeme? M: Vis co? Nech se prekvapit a jdem!

3 komentáře Viz komix
Kamaradky

Pani si to tam trochu pouklidila a jde spat zitra si najde nejakou praci

1 komentář Viz komix