komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: Valca4
koronavirus

koronavirus

1 komentář Viz komix
Autor: Miloslav bischof
svetelne znecisteni

svetelne znecisteni

3 komentáře Viz komix
Autor: Roman Elias
0 komentářů Viz komix
Autor: Matej svarc
svetelne znecisteni

chlapec se neco dozvedel noveho

2 komentáře Viz komix
Autor: LPS anna1234
Zvirata

To dela moje sestra

0 komentářů Viz komix
Autor: Matejka jan
Skola

matematika mu jde, horsi s cestinou

0 komentářů Viz komix
Autor: pop leni
rouska

rouska

1 komentář Viz komix