komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: nfnf
ve meste kozlovice

v kozlovici

4 komentáře Viz komix
Autor: sdaricek
kufrik s pejskami best friends

ale ja jsem ho nikdy nevidel

2 komentáře Viz komix
Autor: nfnf
1 komentář Viz komix
Autor: nfnf
jak rexo jde poprve do skoly

do komentaru mi napiste jestli mate radi chodit do skoly a jake vysvedceni mate jestli same 1 ja mam same 1

5 komentářů Viz komix
Autor: Michal Rajnoha
more

Zviratka

1 komentář Viz komix
Autor: Tonik23
Les

Muj 1.

2 komentáře Viz komix