komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: Janko
tata na plazi

tata utika pred drakem

0 komentářů Viz komix
Autor: Elen cserge
neymar mbappe

elen cserge

0 komentářů Viz komix
Autor: David Masek
Nastvany drak

Poseroutka ukradl diamant z drakovo jeskyne

1 komentář Viz komix
Autor: vojta janda
prestaveni

lev vypravuje

4 komentáře Viz komix
Autor: matejeli
0 komentářů Viz komix
Autor: Jony
Prusvih ve vesmiru

Prusvih ve vesmiru

0 komentářů Viz komix
Autor: Pavlinka1234
vtip

vtip

0 komentářů Viz komix
Autor: jolana krupickova
hurvinek a Manicka

kde je moje cukrovi

0 komentářů Viz komix