komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

halloween 2020

halloween 2020 se tendle rok moc slavit nebude ,ale verim ze to vssichni zvladneme

4 komentáře Viz komix
Autor: Pegas6030202
Unicorn

The unicorn likes cherries

0 komentářů Viz komix
Autor: liliana b
kakadu

zpivani

1 komentář Viz komix
Autor: Martinka 6969
Zpev

martinka tvori komix

3 komentáře Viz komix
Pomahejme si proti covid-19

Neodmluvejte!!!!! A napiste souhlasim a na alikovi to poslete vsude to poslete at to vi kazdy!!!

52 komentářů Viz komix