komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: lucie
neutop se

hrajou zelva,delfini a pes

4 komentáře Viz komix
Autor: vojta kapoun
NOC

SPANÍ

3 komentáře Viz komix
Autor: Kaateřina
Kdo?....Já?

Pepíček má jedničku:D

18 komentářů Viz komix
Autor: ku12345
Já jsem Viky

Seznámení

11 komentářů Viz komix
Autor: Klárka
Dámská zumba

super zumba pro vsechny dámy, z celého sveta ale muzom vstup zakázán dekuji mnohokrát lidi na tom obrázku je kazdý z vás :)

21 komentářů Viz komix
Autor: Klárka
které dcko je nej?

vyber si jedno dít co je na obrázku a do komentáre napis jeho jmeno dkuji moc ahoj.

38 komentářů Viz komix
Autor: ELI
KACHNICKA KVAPKA!

kamarat/ka pre Zopku.

13 komentářů Viz komix
Autor: Klarka Hlavickova
kamarád obchod

Kamarádi vyberte si prosím nejakou vec z meho komiksu.Budu ráda kdyz mito napísete.Dekuji Klárka

31 komentářů Viz komix