komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: Wu
schůze zamilovaných

je tam jeden kluk a jedne holka

14 komentářů Viz komix
Autor: Verča
pisnicky

pisnicky

47 komentářů Viz komix
Autor: Katy
cawte

moje prave meno je Anna Cyprianova

56 komentářů Viz komix
Autor: diQa
kamky.......

,.-,.-,,.-,-.,-,-.,-.

24 komentářů Viz komix
Autor: Markéta
Milujeme koně

Lucka chce jít za svým koněm Silverem, ale její mamka si myslí, že tam je pořád a tak ji to zakazuje, ale Lucku nic neodradí..

52 komentářů Viz komix