komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: Emma Vlckova
vylet

,,smajlik"

0 komentářů Viz komix
Autor: Lucie Cervena
pod vodou

U PONORKY

0 komentářů Viz komix
rodina 14 cast

rodina jede na dovolenou. a jak jste mohli zase hadat deti se jmenuji david a ema

3 komentáře Viz komix
Autor: veronika husakova
zviratka utekla ze zoo

to ne zviratka utekla ze zoo do mesta a delaji tam pekne nadeleni...

0 komentářů Viz komix
Autor: vendulka husakova
o zviratkach

vodni zviratka si povidaji

0 komentářů Viz komix