komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: baraplna
zasazene seminko

z maleho seminka vy roste jablon

1 komentář Viz komix
Autor: martin.svoboda2010
1 komentář Viz komix
Autor: Jakub grajcaaaar
Vylet u prisery

gggggggggggggggggggg

0 komentářů Viz komix
Autor: karolina vavrova
vesmir

dinosauri vesmir

0 komentářů Viz komix
Autor: adela sikalova
trema

pratele

0 komentářů Viz komix
Autor: jakub lucak
lidi v plechovce

lidi v plechovce

0 komentářů Viz komix
Autor: tereza.stolzova
malovani

bdjgzvgr

0 komentářů Viz komix