komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: Barbora rejmanova
dopravni nehoda

JAK SE DVA SRAZILI

0 komentářů Viz komix
Autor: Filip @
@

COPOL

0 komentářů Viz komix
Autor: marketa maresova
panda

nevim

0 komentářů Viz komix
Autor: Klaudinka KrejCI
Kocka a mys

kocka chce snist mys

0 komentářů Viz komix
Autor: Josefina svatuskova
Pocitani do deseti

vtip s zakovskou a pocitanim

1 komentář Viz komix
Autor: Daniel housa
Tralala

divadlo

1 komentář Viz komix
Autor: Karolina fialova
dve vcely

souboj o krasu

1 komentář Viz komix
Autor: wenzdy
rychlost

text

0 komentářů Viz komix