komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: fhghx bfuoxvbxfibx bv
blbeckov

dracici

0 komentářů Viz komix
Autor: Filip @
@

COPOL

0 komentářů Viz komix
Autor: marketa maresova
panda

nevim

0 komentářů Viz komix
Autor: Aram
agag

asfdasgd

0 komentářů Viz komix
Autor: Pepa z depa
nekde daleko od tebe

Jses lllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

0 komentářů Viz komix
Autor: David Dobal
Blba plaz

VELKY PROBLEM

0 komentářů Viz komix
Autor: dwojka
konec online

o dvou holkach ktere si povidaj o zivote

0 komentářů Viz komix