komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: daniela tonkova
kdyz jdes po silnici

kdyz se sdva hadani o nekoho kdo je prebleceny za zenu.

0 komentářů Viz komix
Autor: zofie brizova
setkani - kamaradstvi

Potkaji se dva zajicci a skamaradi se.

0 komentářů Viz komix
Autor: Anna Berkova
zavody zviratek

Brucoun ( dino ) vsem zviratkum ohlasi, ze se bude konat zavod o vzacnou trofej!

0 komentářů Viz komix
Autor: dAVID CERNY
cesta domu

8,9,10

0 komentářů Viz komix
Autor: Melisa ulker
0 komentářů Viz komix
Autor: oleksandr
0 komentářů Viz komix
Autor: Lucie marouskova
Pariz

pariz

0 komentářů Viz komix