komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: Matejka jan
Skola

matematika mu jde, horsi s cestinou

0 komentářů Viz komix
Autor: matyas libo
Fotka

Rodina je v parizi a chcou si vyfotit fotku.

0 komentářů Viz komix
Autor: matyas grcek
0 komentářů Viz komix
Autor: Adela bernatakova
pomoc

pomoc

0 komentářů Viz komix
Autor: Marek Snapka
Karantena a uceni

tak probiha uceni u me doma

0 komentářů Viz komix
Autor: eliska urbankova
deni ritmus

v prvnim okinku ma barevni a druhem cernobily te cernobili vizaruje minulast a ten prvni ten barevni dnesek

0 komentářů Viz komix
Autor: co je
coje

vf

0 komentářů Viz komix