komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: jana caha
3 komentáře Viz komix
Autor: jana caha
0 komentářů Viz komix
Autor: MM
vtip

vtip

1 komentář Viz komix
Autor: lukasZ
online vyuka

nadseni kdyz prijde mail ,nasledne zklamani

1 komentář Viz komix
Autor: Annicka
covid19

ockovani

1 komentář Viz komix
Autor: Lukas Houdek
zlomena ruka

kopali jsme si s micem

0 komentářů Viz komix
Autor: SARKA B
0 komentářů Viz komix
Autor: Amalie onsova
zralok

zralok ceka na veceri

2 komentáře Viz komix