komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: Dominik Suchanek
na plazi

vtip

0 komentářů Viz komix
Prvni kamaradstvi

Rexo si nasel kamarady a pokud neumreli zijou az to smrti...

0 komentářů Viz komix
Autor: tereza krausova
jedeme na kole

jedeme na kole

0 komentářů Viz komix
Autor: Karolinka prchalova
Devenka v parku

Odpoledne v parku

0 komentářů Viz komix
TO JE ZAZRAK

https://web.archive.org/web/20130718091653/http://www.rexo.cz/uzivatel/prihlas/

0 komentářů Viz komix