komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: KRISTYNA1
ZVIRATA

ZVIRATAA

0 komentářů Viz komix
Autor: tereza miskechova
prochazka

prochazka z pejskem

0 komentářů Viz komix
Autor: Sarka Langmajerova
kocka a mys

vtipne

0 komentářů Viz komix
Autor: Justyna Raslova
zvireci zavod

zavodi 4 zvirata a postup plni ukoly

0 komentářů Viz komix
Autor: eliska krejcova
zachrana kralicka

je to o tom ze zachrani kralicka

0 komentářů Viz komix
Autor: ondra svoboda
0 komentářů Viz komix
Autor: Lukas CERV
0 komentářů Viz komix