komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: Karolinapavlova
0 komentářů Viz komix
Autor: sophieondra
rvacka

pan dela ze je silnej ale pak tam prijde dedek a je silnejsi.

0 komentářů Viz komix
Autor: misamatkan
Je pozde!

Bubertaci se snazi dostat do skoly

0 komentářů Viz komix
Autor: zoe pokorna
Konec dovolene

cesta na letiste

0 komentářů Viz komix
Autor: zoe pokorna
piknik

mamka a dcera na pikniku

2 komentáře Viz komix
Autor: zoe pokorna
prochazka

mamka a dcera

0 komentářů Viz komix
Autor: martin.svoboda2010
1 komentář Viz komix
Autor: Filip Kleiner
Pandemie

minulost/soucasnost

3 komentáře Viz komix