komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: Jan STVERAK
0 komentářů Viz komix
Autor: Ninaabaa
Laska

Tucniak chcel pomahat

0 komentářů Viz komix
Autor: Bara Brabencova
Zasnena laska

bara a tomas se poznali u ohne na louce .zili spolu na veky.

0 komentářů Viz komix
Dragon mania legends

Udelam si take pohadku odkaz na www.microsoft.com/dragon-mania-legends

3 komentáře Viz komix
Autor: johanka Hradecka
Zviratka

louka, jaro

0 komentářů Viz komix
Autor: Marco Krystyn
rybka chytracka

v klidu si plave a najednou ji chce nekdo chytit na prut, ale ona je chytrejsi

0 komentářů Viz komix