komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: kkooojj
jak rexo cekal na autobus

1. cekam na autobus 2. za chvili je tady 3. nastupovat

0 komentářů Viz komix
Autor: kkooojj
jak rexo dostal psa

1 ahoj 2 chtel bych psa 3. ten je hezky

6 komentářů Viz komix
Autor: zzzzzzzzzzz
dff

zzzzzzzzzz

0 komentářů Viz komix
Autor: kopec
chat pro vsechny

chat pro neprihlasene a prihlasene

3 komentáře Viz komix
Autor: kopec
rexo 49 plus

rexo 49 plus

0 komentářů Viz komix