komiksy

Řadit podle:

Nakresli komiks

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si...

Už dál nemáte náladu na to se jen tak nečinně poflakovat? Místo toho byste raději dali přednost nějaké zajímavé tvůrčí zábavě? Pro tento případ si pro vás Rexo nachystal sekci online komixů. Vytvořit si v něm můžete svůj vlastní komixový příběh zcela podle vašich představ.

Ptáte se jak na to? Samotná tvorba online komixů je velice snadná. Během krátké chvilky se vám na obrazovce načte jednoduchá aplikace s prázdnou bílou stránkou. Na kterou stačí jen přetahovat vámi zvolené obrázky z nabídky v horní liště. Obrázek můžete různě upravovat a přidávat k němu i text. S vámi vytvořenými online komixy se pak můžete na těchto stránkách podělit s ostatními Rexovy kamarády.

Pojďte s Rexem a s jeho kamarády vytvářet nápadité komixové příběhy, ať už se zvířátky nebo lidskými postavičkami. Nudit se při tom zaručeně nebudete.

Autor: Radovan hrabcak
more

podmorsky svet

2 komentáře Viz komix
Autor: Redby
Laska na prvni pohled

dve lisky e zamilovali hned jak se potkali

0 komentářů Viz komix
Autor: Anetka kucerova
Z knihy

Tato kniha me bavi

0 komentářů Viz komix
Autor: Aneta Kucerova
Seznameni

Nutno cist po zpatku.

7 komentářů Viz komix
Autor: Aneti Kucerova
zahada

kde jsou moje saty?

0 komentářů Viz komix
Autor: Marcelav
dino

xxx

1 komentář Viz komix
Autor: Karolina Kucerova
Chnapik a mouchy

Chnapik chtel chytat mouchy bez prace. Tak vyrobil stroj, ktery je chyta. Ale zjistit, ze je korona a je zakaz vychazeni.

0 komentářů Viz komix
Autor: princezna :d
0 komentářů Viz komix