omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Labutí jezero

Krásná online omalovánka s labutěma na jezeře.

0 komentářů
Ryby Klauni

Milá omalovánka, vymalujte si ji hned online. :-D

0 komentářů
Velká včela

Online omalovánka včela, vybarvěte ji podle svojí fantazie. :-D

0 komentářů
Láska koní

Romantická omalovánka pro děti. Zamilované koně.

0 komentářů
Kaktusy

Hezká letní omalovánka s kaktusy.

0 komentářů
Gašpárek na pružince

Vtipná omalovánka s Kašpárkem.

2 komentáře
Barevní draci

Veselá omalovánka s draky.

0 komentářů