omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Jednorožec

Jednorožec je symbolem fantazie a naděje.

12 komentářů
Rexo ve škole

Obrázek s maskotem naší www. Rexo sae dnes učí ve škole.

29 komentářů
Páreček papoušků

Krásná omalovánka papoušci. Můžete ji vybarvit online anebo vytisknout.

4 komentáře
Sovičky a láska

Hezká barevná online omalovánka pro děti se sovičkami, které se objímají.

3 komentáře
Sněhuláci v noci

Dva sněhuláci si hrají v noci. Mrazivá omalovánka pro děti.

1 komentář
Kostýmy

Jak se vám líbí tyto karnevalové kostýmy? Online omalovánky k vytištění.

2 komentáře