omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Brouček

Krásný zelený brouček v lese.

7 komentářů
Holčička na skateboardu

Milá omalovánka na vymalování online. Skateboardování na chodníku.

0 komentářů
Zubatý křeček

Z online omalovánky na vás cení zoubky malý křeček.

2 komentáře
Hamburger k nakousnutí

Online omalovánka s chutným, ale nezdravým hamburgerem.

5 komentářů
Housenka

Promění se na motýla.

8 komentářů
Koala

Žije v Austrálii.

6 komentářů
Ptáčci

Omalovánka s ptáčky.

9 komentářů