omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Černá kočka

Halloweenská omalovánka pro děti.

0 komentářů
Ptáčci v krmítku

Online omalovánka zimní. Jak krmíme ptáčky.

0 komentářů
Míčky

Víte, co jsou to všechno za míčky?

0 komentářů
Rexíkova sestřička

Omalovánka s dinosaurem. Rexík má sestru, je moc hezká.

1 komentář
Egyptská krasavice

Online omalovánky pro dívky. Jak se vám líbí tato Egypťanka?

0 komentářů
Hladové prasátka

Prasátka sú jsou velmi milé, vymalujte si je. :-D

0 komentářů
Panda se houpe

Panda na houpačke je milá omalovánka na vytisknutí.

0 komentářů
Panda se směje

Usmátá panda je hezká omalovánka. :-D

2 komentáře