omalovanky

Řadit podle:

Pro všechny deti a milovníky nejrůznějších druhů aut, má Rexo nachystáno hned několik volno - časových aktivit. Nejen, že si na těchto stránkách můžete zahrát různé online hry s autíčky, ale také jsou...

Pro všechny deti a milovníky nejrůznějších druhů aut, má Rexo nachystáno hned několik volno - časových aktivit. Nejen, že si na těchto stránkách můžete zahrát různé online hry s autíčky, ale také jsou tu pro vás připraveny krásné omalovánky aut. Na své si tak příjde opravdu každý. Auta zaujmou vždy a ve všech podobách, nemyslíte?

Na výběr máte omalovánky s auty klasickými, sportovními, terenními či dokonce poštovními nebo hasičskými. Omalovánky aut si můžete vybarvit buď podle předlohy, nebo zcela podle vaší fantazie. Hotový obrázek si navíc můžete vytisknout a doma pěkně vystavit. Vedle plakátů s autíčky se bude vámi vybarvený obrázek náramně vyjímat.

Pusťte se do toho a vybarvěte si své oblíbené autíčko. Rexíkovy online omalovánky s autíčky vás určitě nadchnout a budete si je chtít vybarvit všechny.

Červený motorkář

Kdo by neměl rád motorky! Vybarvi si omalovánku s motorkou, na Rexovi je pro tebe.

5 komentářů
Dlouhovláska

Dlouhovlasá princezna uvězněná ve věži. Online omalovánky princezny pro holky.

0 komentářů
Tučňáky ve škole

Omalovánka s tučňáky ve škole - nenechejte si ujít hezké chvílky při ní,…

0 komentářů
Chlapec v Mexiku

Omalovánka o Mexiku. Vybarvěte si ji společně s námi.

0 komentářů
Tučná anakonda

Online omalovánka s hadem, je to obrovský had!

0 komentářů
Mravenečníček v lese

Omalovánka s mravenečníkem, jak hledá potravu.

0 komentářů