omalovanky

Řadit podle:

Pro všechny deti a milovníky nejrůznějších druhů aut, má Rexo nachystáno hned několik volno - časových aktivit. Nejen, že si na těchto stránkách můžete zahrát různé online hry s autíčky, ale také jsou...

Pro všechny deti a milovníky nejrůznějších druhů aut, má Rexo nachystáno hned několik volno - časových aktivit. Nejen, že si na těchto stránkách můžete zahrát různé online hry s autíčky, ale také jsou tu pro vás připraveny krásné omalovánky aut. Na své si tak příjde opravdu každý. Auta zaujmou vždy a ve všech podobách, nemyslíte?

Na výběr máte omalovánky s auty klasickými, sportovními, terenními či dokonce poštovními nebo hasičskými. Omalovánky aut si můžete vybarvit buď podle předlohy, nebo zcela podle vaší fantazie. Hotový obrázek si navíc můžete vytisknout a doma pěkně vystavit. Vedle plakátů s autíčky se bude vámi vybarvený obrázek náramně vyjímat.

Pusťte se do toho a vybarvěte si své oblíbené autíčko. Rexíkovy online omalovánky s autíčky vás určitě nadchnout a budete si je chtít vybarvit všechny.

Kladivko a okno

Online omaľovanka s kladivkami.

0 komentářů
Pilotka v oblacích

Super online omalovánka s letadlem.

0 komentářů
Vystavený dinosaurus

Omalovánka s obrázkem z muzea - výstava dinosaurů vás určitě zaujme.

3 komentáře
Veselý červík

Veselá online omalovánka ukazuje, jak si červík v horách užívá sluníčko.

1 komentář
Luční koník je veselý

Luční koník je dnes veselý, všude má plno jídla. :-D

1 komentář
Čokoládka

Čokoládka, kdopak by si neměl rád. :-D Omalovánka pro všechny děti.

0 komentářů
Kamion s ovocem

Pekná omalovánka a kamion na cestě s nákladem ovocí.

3 komentáře