omalovanky

Řadit podle:

Všichni milovníci a obdivovatelé těchto prehistorických živočichů zpozorněte. Omalovánky dinosaurů, již dávno vyhynulých živočichů jsou k nalezení i na těchto stránkách. Jsou tu pro vás zcela zdarma a...

Všichni milovníci a obdivovatelé těchto prehistorických živočichů zpozorněte. Omalovánky dinosaurů, již dávno vyhynulých živočichů jsou k nalezení i na těchto stránkách. Jsou tu pro vás zcela zdarma a máte možnost si je i vytisknout.

Dinosauří omalovánky vás zavedou do říše těchto obrovských ještěrů. Prohlédněte si na obrázcích, jak tito dinosauři dříve vypadali, jak byli velcí a děsiví. Věděli jste, že z těch, kteří nevyhynuli a přežili, se časem vyvinuly jiné živočišné druhy? Podobné zvířata jsou například různé ještěrky, želvy, ptáci či krokodýli.

Nechte se fascinovat těmito pradávnými tvory a vybarvěte si tyto moc pěkné online omalovánky! Omalovánky s dinosaury zaujmou jak chlapce, tak dívky. Pusťte se do vybarvování a dodejte ty správné barvy těmto pradávným tvorům. Rexovy online omalovánky jsou skvělou zábavou pro váš volný čas!

Rexo na horách

Omalovánka k vytištění s Rexikem na horách.

0 komentářů
Býložravý dinosaurus

Omalovánka pro děti s prehistorickými dinosaury.

3 komentáře
Tyrannosaurus Rex

Pozor, je tady masožravý Tyrannosaurus Rex. Online omalovánky dinosaurů.

3 komentáře
Rexo a zima

Kdy bude zase sněžit? Rexo má rád zimu. Super omalovánky k vytištění.

0 komentářů
Výstava dinosaurů

Navštivte dnes výstavu s modely dinosaurů. Super online omalovánky pro děti.

4 komentáře
Rexo, král

Chtěli byste mít Rexa za svého krále? Veselé online omalovánky zdarma.

4 komentáře
Komedie

Rexo sleduje komedii a dobře se baví. Super online omalovánky pro děti.

1 komentář