omalovanky

Řadit podle:

Většina malých, ale i velkých chlapců má doma hned několik modelů letadel, se kterými si rádi hrají. Někteří z těchto chlapců dokonce touží potom, stát se v dospělosti piloty letadla, vrtulníku nebo dokonce...

Většina malých, ale i velkých chlapců má doma hned několik modelů letadel, se kterými si rádi hrají. Někteří z těchto chlapců dokonce touží potom, stát se v dospělosti piloty letadla, vrtulníku nebo dokonce tryskáče. Právě pro ty z vás, zde má Rexo omalovánky letadla. Vlastně ne jednoho letadla, ale mnoha typů letadiel. No není to super? Rexovy omalovánky s letadly jsou plné krásných obrázků s těmito velkými vzdušnými stroji a jsou zajímavou a poutavou zábavou pro všechny děti.

A vůbec, už jste někdy letadlem letěli? Pokud ano, vybarvěte si Rexovy omalovánky s letadly a u toho zavzpomínejte na tento jedinečný zážitek. Tyto krásné online omalovánky letadla si však mohou samozřejmě vybarvit i ti z vás, kteří mají cestu letadlem teprve před sebou. Omalovánky k vytištění jsou skvělou zábavou pro všechny výtvarníky různých věkových kategorií a různého pohlaví.

Letecký den

Letecký den se spoustou překvapení. Barevná online omalovánka pro děti s letadly.

1 komentář
Šťastné letadélko

Letadélko se poprvé vznáší v oblacích. Online omalovánka k vytištění.

1 komentář
Letadlo

Už jste někdy letěli letadlem? Online omalovánka letadla nejen pro kluky.

5 komentářů
Barevná letadla

Online omalovánka s barevnými letadýlky v oblacích.

2 komentáře
Pilotka letadla

Omalovánka pro děti s dívkou v letadle. Nasedat, odlétáme!

0 komentářů
Letadlo

Přistávající letadlo.

0 komentářů