omalovanky

Řadit podle:

Všechny malé slečny pozor, vymalujte si i vy oblíbené omalovánky s princeznami. Řekněte, která z vás by se nechtěla stát sama princeznou s krasnými šaty a zlatou korunkou na hlavě? Princeznu z vás sice...

Všechny malé slečny pozor, vymalujte si i vy oblíbené omalovánky s princeznami. Řekněte, která z vás by se nechtěla stát sama princeznou s krasnými šaty a zlatou korunkou na hlavě? Princeznu z vás sice neuděláme, ale s našimi online omalovánkami alespoň nahlédnete do kouzelného světa půvabných princezen a jejich krásných zámků. Jejich nádherné šaty a okázalé zámky si můžete vybarvit buď podle předlohy, nebo podle vaší nejbujnější fantazie.

Nezapomeňte, že pěkně vybarvené omalovánky si také můžete vytisknout. Obrázek krásné princezny by ve vašem pokojíčku rozhodně neměl chybět.

Omalovánky vaší oblíbené princezny jsou tady jen a jen pro vás. Tak už na nic nečekejte a s chutí se pusťte do vybarvování. Proměňte princeznu z omalovánky v tu nejkrásnější dívku. Rexíkovy online omalovánky princezny vás dokonale zabaví.

Princeznička

Omalovánka s princeznou.

11 komentářů