omalovanky

Řadit podle:

Rexo má pro vás skvělou zprávu. Online omalovánky s vánoční tématikou dorazily i tady. Užijte si tento nejkrásnější svátek v roce spolu s Rexem a pusťte se do vybarvování online omalovánky s vánoční tématikou....

Rexo má pro vás skvělou zprávu. Online omalovánky s vánoční tématikou dorazily i tady. Užijte si tento nejkrásnější svátek v roce spolu s Rexem a pusťte se do vybarvování online omalovánky s vánoční tématikou.

Omalovánky Vánoc jsou ideální zábavou pro tento čas! Je jich velký výběr, jsou vám kdykoliv zdarma k dispozici a můžete si je také doma vytisknout. Pojďte si s Rexovými vánočními omalovánkami zpříjemnit tento radostný čas klidu a pohody. Vybarvit si můžete například vánoční stromeček, dárečky, ale i chutné perníčky. Všechny Rexovy vánoční online omalovánky jsou prostě kouzelné.

Jejich vybarvováním si příjemně zkrátíte čekání na Ježíška. Vybarveným obrázkem navíc můžete někoho obdarovat a udělat mu tím tak velkou radost. Tak hurá do toho! Rexovy omalovánky k vytištění už na vás čekají.

Sněhuláci v noci

Dva sněhuláci si hrají v noci. Mrazivá omalovánka pro děti.

1 komentář
Rexo se kouluje

Omalovánka pro děti s Rexíkem na zimní koulovačce.

4 komentáře
Veselý sněhulák

Omalovánka k vytištění se zimním motivem.

0 komentářů
Vánoce u tučňáka

Jak slaví Vánoce tučňáci? Veselé zimní online omalovánky.

2 komentáře
Radostný sob

Sobík se těší na Vánoce. Online omalovánky k vytištění.

7 komentářů
Mikulášská nadílka

Pěkná online omalovánka pro děti s bohatou mikulášskou nadílkou.

0 komentářů