omalovanky

Řadit podle:

Rexo má pro vás skvělou zprávu. Online omalovánky s vánoční tématikou dorazily i tady. Užijte si tento nejkrásnější svátek v roce spolu s Rexem a pusťte se do vybarvování online omalovánky s vánoční tématikou....

Rexo má pro vás skvělou zprávu. Online omalovánky s vánoční tématikou dorazily i tady. Užijte si tento nejkrásnější svátek v roce spolu s Rexem a pusťte se do vybarvování online omalovánky s vánoční tématikou.

Omalovánky Vánoc jsou ideální zábavou pro tento čas! Je jich velký výběr, jsou vám kdykoliv zdarma k dispozici a můžete si je také doma vytisknout. Pojďte si s Rexovými vánočními omalovánkami zpříjemnit tento radostný čas klidu a pohody. Vybarvit si můžete například vánoční stromeček, dárečky, ale i chutné perníčky. Všechny Rexovy vánoční online omalovánky jsou prostě kouzelné.

Jejich vybarvováním si příjemně zkrátíte čekání na Ježíška. Vybarveným obrázkem navíc můžete někoho obdarovat a udělat mu tím tak velkou radost. Tak hurá do toho! Rexovy omalovánky k vytištění už na vás čekají.

Vánoční perníčky

Online omalovánka se slaďoučkými vánočními perníčky.

5 komentářů
Vánoční koleda

Online omalovánka s milou malou kolednicí.

2 komentáře
Barevní sněhuláci

Omalovánka k vytištění s pěknými barevnými sněhuláky.

11 komentářů
Barevné dárečky

Online omalovánka plná barevných dárečku. Pro koho asi jsou?

5 komentářů
Vánoční hvězda

Online omalovánka s pravou vánoční atmosférou.

6 komentářů
Vánoční čas

Příjemnou chvilku můžete strávit vymalováním téjto vánoční omalovánky. :-D…

2 komentáře
Rexo a zima

Omalovánka k vytištění s Rexem koukajícím z okna na sněhovou nadílku.

9 komentářů