omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Vznešená kočička

Omalovánka k vytištění s pyšně se nesoucí kočičkou.

5 komentářů
Rexánek se těší ze sněhu

Omalovánka na vytištění, kde se dino Rexo, maskot naší www, těší z padajícího…

3 komentáře
Tři králové

Omalovánka s třemi králi.

0 komentářů
Rexo se kouluje

Omalovánka pro děti s Rexíkem na zimní koulovačce.

4 komentáře
Veselý sněhulák

Omalovánka k vytištění se zimním motivem.

0 komentářů
Krb

Omalovánka s krbem.

0 komentářů
Pejsek pilným studentem

Omalovánka pro děti s pilně studujícím pejskem.

0 komentářů