omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Blíží se drak!

Pohádková malovánka a drak, jak se chystá na hrad.

0 komentářů
Mimčo a balonky

Omalovánka pro děti s dováďějícím miminkem.

0 komentářů
Mraky a déšť

Online omalovánka o počasí na podzim.

0 komentářů
Chobotnice

To je ale vedro!:-D Chobotnička se ochlazuje ve vaně. Online omalovánky pro děti.

0 komentářů
Zvířátka na farmě

Krásná omalovánka pro děti z prostředí farmy.

0 komentářů
Holčička na zahradě

Omalovánka na jaro a léto. Holčička v zahradě polévá květiny.

0 komentářů
Plyšový medvídek

Omalovánka s plyšovým medvídkem.

2 komentáře
Koza rohatá

Omalovánka s dobytkem. Tato koza je hladová...

0 komentářů