omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Mýval

Omalovánka s mývalem.

0 komentářů
Včelky

Omalovánka s včelkami.

0 komentářů
Pony

Omalovánka s ponym.

0 komentářů
Pejskův pokojíček

Omalovánka o tom, jak se pejsek ráno probudil.

3 komentáře
Velká velryba

Hezk omalovánka s velrybou v moři.

0 komentářů
Rexo na horách

Omalovánka k vytištění s Rexikem na horách.

0 komentářů
Chřestýš

Zvířecí online omalovánka s nebezpečným chřestýšem.

0 komentářů
Na houbách

Dnes jsem se vydal do lesa nasbírat pár hub. Online omalovánky od vašeho Rexa :)

0 komentářů