omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Naučte sa značky

Dopravné značky jsou super důležité. Znáte alespoň ty základní?

0 komentářů
Na pieskovej pláži

Na pískové pláži je teď teplo, vybarvi si taky obrázek.

0 komentářů
Ptáčci při kŕmítku

Hezká zimní omalovánka z lesa.

0 komentářů
Dívka se snowboardem

Zimní omalovánka se snowboardistkou na sněhu.

1 komentář
Chlapec v Mexiku

Omalovánka o Mexiku. Vybarvěte si ji společně s námi.

0 komentářů
Sovy v hnízdě

Online omalovánka Sovičky v hnízdě.

2 komentáře
Rybka v akvárku

Online omalovánka s rybkou. Má mikulášskou čapku.

0 komentářů