omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Rexo a moucha

Moucha, malá otrava. :-) Vymalujte si veselou omalovánku s Rexem.

8 komentářů
Orel nad krajinou

Omalovánka pro děti s orlem letícím nad krajinou.

5 komentářů
Medúzy

Malé příšerky v moři.

6 komentářů
Kohout

Budíčeeeek!:-) Omalovánka s kohoutem.

5 komentářů
Masožravá rostlinka

Moucha pojď sem! :-)Šeptá masožravá rostlina.

5 komentářů
Plavání v moři

Pestrá omalovánka s mořskými obyvateli.

0 komentářů
Maličký had

Maličký žlutý had v džungli. Omalovánka na vybarvení v počítači.

0 komentářů
Česká perla...

Online omalovánka s perlou. Omalovanky na Rexovi jsou samozřejmě taky na vytisknutí.

1 komentář