omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Kosmonautka na planétce

Krásná omalovánka pro děti s fantazií.

0 komentářů
Třešně

Hezká omalovánka třešně, vymalujte si ji online. :-D

0 komentářů
Veselí ptáčci

Jarní omalovánka. Vybarvěte si dnes ptáčky.

3 komentáře
Milý pirát

Omaľovanka pre chlapcov pirát.

0 komentářů
Olympionik

Omaľovanka s olympionikom. Zaujímavá zábava pre deti.

0 komentářů
Sladké jahody

Hezká omalovánka jahody.

0 komentářů
Strašák v zelí

Online omalovánka ze zahrady, která vám udělá radost. Začněte si ji vybarvovat a…

0 komentářů