omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Had a myš

Had a myš. Setkání myšky s nebezpečným hadem, to není horor, je to dětská…

1 komentář
Šašek

Online omalovánka šašek.

2 komentáře
Zebra uličnice

Krásná online omalovánka s malou zebrou nezbednicí.

13 komentářů
Motýlek

Omalovánka s dětským motívem, na vybarvení online anebo na vytištění. Motýl na…

9 komentářů
Jeleni

Jeleni v nové omalovánce. Podívejte se, jací jsou roztomilí a rychle je vymalujte.…

4 komentáře
Kočička

Jeeej, ta je ale krásná :) Pravá kočičí slečna. Online omalovánky zvířátek.

47 komentářů
Ježek a jablko

Omalovánka Ježek a jablko.

3 komentáře