omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Ptáček

Omalovánka s ptáčkem.

2 komentáře
Chlapec malíř

Omalovánka s chlapcem malířem.

3 komentáře
Dívka a motýl

Omalovánka s dívkou a motýlem.

1 komentář
Koník

Omalovánka s koníkem.

13 komentářů
Ježko

Omalovánka s ježkem.

12 komentářů
Domeček

Omalovánka s domečkem.

7 komentářů
Krtek v písku

Omalovánka s krtkem v písku.

2 komentáře
Pinocchio

Omalovánka s Pinocchiem.

4 komentáře