omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Ptáček

Omalovánka s ptáčkem.

4 komentáře
Chlapec a zmrzlina

Omalovánka s chlapcem a zmrzlinou.

2 komentáře
Chlapec na traktoru

Omalovánka s chlapcem na traktoru.

2 komentáře
Klaun

Omalovánka s klaunem.

2 komentáře
Prasátko

Omalovánka s prasátkem.

4 komentáře
Jelen

Omalovánka s jelenem.

4 komentáře
Kačátko

Omalovánka s kačátkem.

9 komentářů
Zajíc

Omalovánka so zajícem.

16 komentářů