omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Dívka v autě

Omalovánka s dívkou v autě.

5 komentářů
Karkulka

Omalovánka s Karkulkou.

7 komentářů
Klaun

Omalovánka s klaunem.

1 komentář
Santa

Omalovánka se Santom.

2 komentáře
Chlapec s dudami

Omalovánka s chlapcem a dudami.

1 komentář
Veverka

Omalovánka s veverkou.

5 komentářů
Sloník

Omalovánka se sloníkem.

6 komentářů
Ptáčci

Omalovánka s ptáčky.

3 komentáře