omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Zlatá rybka

Omalovánka pro šikovné děti. Zlatá rybka v akváriu.

1 komentář
Křeček

Omalovánka křeček s mrkví.

0 komentářů
Ostrov

Omalovánka na pustém ostrově.

1 komentář
Rexo letí balónem

Milá omalovánka Rexo, jak letí na výlet.

1 komentář
Karneval

Omalovánka je dnes ze školky. Dnes je tam karneval.

0 komentářů
Prales

Co se ukrývá v pralese? Online omalovánka s plazy.

0 komentářů
Kivi

Online omalovánka s ptáčkem Kivi. Vymalujte si ji a zatím přemýšlejte, kde ten…

0 komentářů