omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Ranní kafíčko

Omalovánka pro nejmenší s vůní pomleté kávy.

0 komentářů
Mroži

Omalovánka pro děti se dvěma mroži na ledových krách.

1 komentář
Vánoce u tučňáka

Jak slaví Vánoce tučňáci? Veselé zimní online omalovánky.

2 komentáře
Radostný sob

Sobík se těší na Vánoce. Online omalovánky k vytištění.

7 komentářů
Na saních

Super zimní omalovánka pro děti.

4 komentáře
Mrkev a brambůrky

Online omalovánka s chutnou kořenovou zeleninou.

3 komentáře
Mikulášská nadílka

Pěkná online omalovánka pro děti s bohatou mikulášskou nadílkou.

0 komentářů
Mikuláš

Omalovánka na prosincový den.

0 komentářů