omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Hyeny

Omalovánka s hyenami.

0 komentářů
Eskymák

Omalovánka s Eskymákem.

0 komentářů
Krtek

Omalovánka s krtkem.

0 komentářů
Veselé pastelky

Omalovánka k vytištení s usměvavými pastelkami.

0 komentářů
Kuchyně

Omalovánka s kuchyní.

0 komentářů
Kyselý citrón

Online omalovánka s kyselým citrónkem visícím na větvi.

0 komentářů
Pokojíček

Omalovánka s pokojíčkem.

5 komentářů
Slepičky

Omalovánka so slepičkami.

0 komentářů