omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Dráček

Online omalovánka s dráčkem.

0 komentářů
Koulovačka

Omalovánka s koulovačkou.

0 komentářů
Tři králové

Online omalovánka na povánoční čas.

0 komentářů
Květinky na louce

Online omalovánka květiny a motýlci na louce.

0 komentářů
Sáňkovačka s kokosy

Omalovánka o sáňkovačce v krabici. Kdo se to blázní na sněhu?

0 komentářů
Zaskočený jelen

Vymalujte si omalovánku s jelenem, který nezabloudil, ale jsme ho vyrušili v jeho lese.

0 komentářů