omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Kapr

Budete mít na Vánoce kapra?

0 komentářů
Princezna na hrášku

Omalovánka pro děti o princezně na hrášku.

1 komentář
Dinosaurus

Rexův kamarád z pravěku. Online omalovánky dinosaurů pro kluky i holky.

0 komentářů
Ptáčci na krmítku

Omalovánka k vytištění s ptáčky v krmítku.

0 komentářů
Včely

Omalovánka s včelkami.

0 komentářů
Rexo, král

Rexo si rád hraje na krále. Veselé online omalovánky najdete na Rexovi každý den.

0 komentářů
Drak a slunce

Online omalovánka s létajícím podzimním drakem.

2 komentáře
Kaštany

Online omalovánka s kaštany. Víte v kterém ročním období rostou?

0 komentářů