omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Pouštění draka

Omalovánka pro děti, ve které si malá holčička pouští draka.

0 komentářů
Tygr v džungli

Oblíbená zvířecí omalovánka, tentokrát s tygrem.

0 komentářů
Liška a zajíc

Omalovánka s liškou a zajícem.

4 komentáře
Krab na pláži

Online omalovánka s krabem hrajícím si v písku.

0 komentářů
Holčička na koloběžce

Omalovánka k vytištění s holčičkou na koloběžce.

0 komentářů
Slaďoučký meloun

Omalovánka pro děti se slaďoučkými melounky.

0 komentářů
Ztracený osel

Online omalovánka s oslem, který se zatoulal v lese.

0 komentářů