omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Barevné knížky

Omalovánka na vybarvení online anebo na vytisknutí - knížky.

0 komentářů
Vánoční koláčky

Omalovánka pro děti s voňavými vánočními dobrotami.

0 komentářů
Král u sebe doma

Omalovánka o tom, jak si Rexík zahrál na krále.

0 komentářů
Vánoční koledy

Znáte nějaké hezké koledy?

0 komentářů
Sobík Rudolf

Vánoční Sobík Rudolf - znáte ho?

0 komentářů
Porouchaný robot

Zimní omalovánka - robot na procházce. :-D

1 komentář
Bruslař v zimě

Omalovánka se zimním motívem - bruslař na jezeře. :-D

0 komentářů
Snehuláček s dárkem

Omalovánka na zimu, sněhulák má dárek.

0 komentářů