omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Krásný jelen

Omalovánka z lesa. Krásný jelen, čo říkáte?

0 komentářů
Poklad

Podmořský poklad. Hezká omalovánka pro děti, které mají rády fantazii.

1 komentář
Sladké pochoutky

Online omalovánka, kde najdete to nejlepší cukroví. :-D

0 komentářů
Rozkrojíme jablko

Vánoční omalovánka, vybarvi si jablíčka, rozkrojené napůl.

0 komentářů
Vánoční omalovánka

Nová omalovánka pro všechny děti, které mají rády vánoce.

1 komentář
Mořské potvory

Online omalovánka, vybarvit si ji můžete přímo tu, na Rexovi.

1 komentář
Mexiko

Super omaľovanka Mexiko. Vymaľujte si omalovánku s kaktusem.

0 komentářů