omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Mimozemšťan

Omalovánka s mimozemšťanem z jiné planety...

8 komentářů
Ananas

Omalovánka ananas na dovolené. :-D

12 komentářů
Rybky - štiky

Omalovánka s rybkami. Vymalujte si štiky. :-D

3 komentáře
Býložravý dinosaurus

Omalovánka pro děti s prehistorickými dinosaury.

3 komentáře
Světlušky

V noci pěkně svítí. Online omalovánka, a taky na vytištění.

6 komentářů
Slepička

Omalovánka se slepičkou. Vajíčka na Velkou Noc.

8 komentářů
Brouček

Krásný zelený brouček v lese.

7 komentářů
Holčička na skateboardu

Milá omalovánka na vymalování online. Skateboardování na chodníku.

0 komentářů