omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Rybky

Omalovánka s rybkami.

0 komentářů
Domorodec

Omalovánka s domorodcem.

1 komentář
Pilná veverka

Pilná veverka pracuje už v létě, aby měla v zimě dost zásob. Malujte online!

0 komentářů
Usměvavá obloha

Omalovánka pro děti s usměvavou oblohou.

0 komentářů
Krab v ulite

Online omaľovánka s krabom na dne mora.

0 komentářů
Lodička

Noční plavba. Omalovánka pro dobrodruhy.

0 komentářů
Instalatér

Omalovánka s instalatérem.

0 komentářů
Mýval

Omalovánka s mývalem.

0 komentářů