omalovanky

Řadit podle:

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého...

Je pravda, že dostávat omalovánky vás nikdy neomrzí? Jenže svátek a narozeniny máte bohužel jen jednou za rok a všechny omalovánky, co jste dostali, už máte vymalované? Rexo má pro vás řešení, u kterého navíc zažijete spoustu zábavy.

Zvolte si z našich omalovánek pro děti tu, která se vám nejvíc líbí a pusťte se do díla. Obrázek si můžete vybarvit buď, podle předlohy nebo můžete nechat vybarvování zcela na své představivosti. Vaší fantazii se meze nekladou.

A co je na tom všem nelepší? Online omalovánku si můžete kdykoliv smazat a začít zase od začátku. Tvořte tak dlouho, dokud nebudete se svým výtvorem spokojení. A to není vše. Omalovánku si také můžete kdykoliv vytisknout. Zní to lákavě, že ano? Tak už na nic nečekejte a pusťte se do díla. Vybarvěte si svého prince, delfínka nebo třeba sluníčko.

Mrkev

Omalovánka pro děti s mrkvičkou k nakousnutí.

4 komentáře
Špatné počasí

Je tu podzim a počasí se mění. Tato super omalovánka to jen potvrzuje.

0 komentářů
Mamut

Pravěký mamut v online omalovánce pro děti.

0 komentářů
Velryby

Omalovánka s velrybami.

0 komentářů
Kosmická raketa

Omalovánka s kosmickou raketou.

0 komentářů
Tři ježečci

Omalovánka k vytištění s třemi roztomilými ježky.

0 komentářů
Dezerty

Kdo si dá sladký dezert po obědě? Super online omalovánky pro děti.

0 komentářů
Šteňátka

Malá štěňátka s maminkou. Barevná online omalovánka pro děti s pejsky.

3 komentáře