omalovanky

Řadit podle:

Omalovánky zvířat patří k těm nejoblíbenějším. Rexo na to myslel a proto pro vás, děti, přichystal bohatou sekci těchto online omalovánek. Najdete tu, nejen zvířátka domácí, ale i řadu zvířátek pocházejících...

Omalovánky zvířat patří k těm nejoblíbenějším. Rexo na to myslel a proto pro vás, děti, přichystal bohatou sekci těchto online omalovánek. Najdete tu, nejen zvířátka domácí, ale i řadu zvířátek pocházejících z exotických krajin. Některé jste možná viděli při procházce zoologickou zahradou a některá možná ještě neznáte. To jak se jmenují naleznete v popisu omalovánky a pokud ne, neváhejte napsat Rexovi.

Přidejte se k Rexovi a vybarvěte si s ním online omalovánku se zajíčkem, kočičkou nebo třeba se slonem. Výběr je opravdu bohatý, proto nezůstávejte jen u jedné omalovánky. Vybarvujte a vybarvujte. Omalovánky zvířat vás jen tak neomrzí!

Vybarvené a vytisknuté obrázky budou navíc krásně vypadat na vaší nástěnce. Neváhejte a vyzdobte si pokojíček těmito pěknými obrázky zvířat! Omalovánky zvířátek jsou prostě nejlepší!

Noční plavba labutí

Milá omalovánka s labutěma na noční plavbě po rybníce. :-D

0 komentářů
Bílé husičky

Dvě bílé husičky na procházce při jezírku. Online omalovánky zvúřatek.

0 komentářů
Rodinka jezevčíků

Krásná omalovánka pejsci. Plemeno jezevčík je velmi milé a šikovní pejsci svým…

0 komentářů
Dárek pro psa

Omalovánka dárek pro psa je o lásce k svému domácímu miláčku.

0 komentářů
Veselí ptáčci

Jarní omalovánka. Vybarvěte si dnes ptáčky.

3 komentáře
Kivi

Online omalovánka s ptáčkem Kivi. Vymalujte si ji a zatím přemýšlejte, kde ten…

0 komentářů
Krásný jelen

Omalovánka z lesa. Krásný jelen, čo říkáte?

0 komentářů