omalovanky

Řadit podle:

Omalovánky zvířat patří k těm nejoblíbenějším. Rexo na to myslel a proto pro vás, děti, přichystal bohatou sekci těchto online omalovánek. Najdete tu, nejen zvířátka domácí, ale i řadu zvířátek pocházejících...

Omalovánky zvířat patří k těm nejoblíbenějším. Rexo na to myslel a proto pro vás, děti, přichystal bohatou sekci těchto online omalovánek. Najdete tu, nejen zvířátka domácí, ale i řadu zvířátek pocházejících z exotických krajin. Některé jste možná viděli při procházce zoologickou zahradou a některá možná ještě neznáte. To jak se jmenují naleznete v popisu omalovánky a pokud ne, neváhejte napsat Rexovi.

Přidejte se k Rexovi a vybarvěte si s ním online omalovánku se zajíčkem, kočičkou nebo třeba se slonem. Výběr je opravdu bohatý, proto nezůstávejte jen u jedné omalovánky. Vybarvujte a vybarvujte. Omalovánky zvířat vás jen tak neomrzí!

Vybarvené a vytisknuté obrázky budou navíc krásně vypadat na vaší nástěnce. Neváhejte a vyzdobte si pokojíček těmito pěknými obrázky zvířat! Omalovánky zvířátek jsou prostě nejlepší!

Tři ježečci

Omalovánka k vytištění s třemi roztomilými ježky.

0 komentářů
Šteňátka

Malá štěňátka s maminkou. Barevná online omalovánka pro děti s pejsky.

0 komentářů
Tygr v džungli

Oblíbená zvířecí omalovánka, tentokrát s tygrem.

0 komentářů
Krab na pláži

Online omalovánka s krabem hrajícím si v písku.

0 komentářů
Pilná veverka

Pilná veverka pracuje už v létě, aby měla v zimě dost zásob. Malujte online!

0 komentářů
Velká velryba

Hezk omalovánka s velrybou v moři.

0 komentářů
Chřestýš

Zvířecí online omalovánka s nebezpečným chřestýšem.

0 komentářů
Čínský drak

Hezká omalovánka s čínskymi draky.

0 komentářů