Pohádky pro děti online, pohádky pro děti

Řadit podle:

Máte chuť jen tak lelkovat a napadlo vás, že už je to vlastně dlouho, co jste neviděli a ani nečetli žádnou pohádku pro děti? Číst se vám, ale moc nechce a rodiče nemají čas? A všechny pohádky, co máte...

Máte chuť jen tak lelkovat a napadlo vás, že už je to vlastně dlouho, co jste neviděli a ani nečetli žádnou pohádku pro děti? Číst se vám, ale moc nechce a rodiče nemají čas? A všechny pohádky, co máte doma na DVD, už znáte zpaměti? Pokud zní vaše odpověď ano, pak je tato sekce stvořena právě pro vás!

Na této stránce najdete velký výběr nejrůznějších online pohádek. Velkou výhodou pro vás je, že žádnou z těchto pohádek nemusíte kupovat ani stahovat. Všechny pohádky jsou pro vás ihned dostupné online. Stačí jen, abyste si vybrali a klikli :-) Ať už patříte mezi holky nebo kluky, Rexo vám slibuje, že si určitě přijdete na své.

Uvelebte se tedy na svém oblíbeném místečku a vydejte se spolu s Rexem do světa Mickyho Mouse, Šmoulů, Toma a Jerryho, Gumídků a mnoha a mnoha dalších. Rexo si je jistý, že nezůstanete jen u jediného dílu.

Larva: Zima

Nové pohádky Larva teď se zimní tematikou.

0 komentářů
Ovečka Shaun: Dokonalé rande

Nový díl pohádky Ovečka Shaun, jak farmář hostil svou přítelkyni.

0 komentářů
Om Nom: Halloween

Pohádka Om Nom je dnes o tom, jaký byl Halloween.

1 komentář
Maťko a Kubko - Pásli ovce valasi

Na Rexovi čekají pohádky, dnes tu máme pastýře Maťka a Kubka ze Slovenska. :-D

0 komentářů
Pingu: Přečtený dopis

Nová pohádka Pingu vypráví o tom, jak Pingu našel dopis.

0 komentářů
Mr. Bean: Domácí film

Krátká pohádka s Mr. Beanem.

0 komentářů
Mr. Bean: Hod kokosem

Nový díl pohádky Mr. Bean na pobavení dětí.

0 komentářů