Chip a Dale

Řadit podle:

Online pohádka pro děti o nezapomenutelných dobrodružstvích dvou nejrozpustilejších členů Rychlé roty. Chip a Dale jsou dvě roztomilé veverky, které se od sebe na první pohled moc neliší. Mají však každý...

Online pohádka pro děti o nezapomenutelných dobrodružstvích dvou nejrozpustilejších členů Rychlé roty. Chip a Dale jsou dvě roztomilé veverky, které se od sebe na první pohled moc neliší. Mají však každý jiné povahové rysy, kterými se dají od sebe velmi dobře rozeznat. Připomeňte si s Rexem, které to jsou.

Dale je čiperný, poněkud divoký a občas příliš prudký a nerozvážný. Má však velmi dobré srdce a bez svých přátel nedokáže být ani jeden den. To ostatně ani vy děti, nemám pravdu? Kamarádi mu musí často pomáhat dostat se z maléru. On jim zase na oplátku podá pomocnou ruku, vždy když je ho nejvíce potřeba. Naopak Chip je hodně přemýšlivý a chytrý. Častokrát se Rychlé rotě podaří dopadnout zločince a zvrhlíky jenom díky jeho chytrým nápadům. I přesto, že se Chip a Dale často hádají, jsou to velmi dobří přátelé. Když se shodnou dovedou se skvěle doplňovat a pomáhat si navzájem.

Tato velmi oblíbená dětská pohádka je pro vás na Rexovi připravena v online verzi. Co asi tato povedená dvojka provede tentokrát?

Chip a Dale - Mezi kuřátky

Chip a Dale se připletou mezi kuřátka. Zábavné pohádky Walt Disney pro děti.

3 komentáře
Chip a Dale - Udatní čipmankové

Chip a Dale ve westernovém dobrodružství. Online pohádka Walt Disney pro děti.

1 komentář
Chip a Dale - Dva čipmankové a…

Dva čipmankové Chip a Dale zamilovaní do jedné slečny. Veselá online pohádka.

3 komentáře
Chip a Dale - Dole v dole

Chip a Dale v online pohádce jsou dnes dole v dole.

10 komentářů
Chip a Dale - Donaldovy ohryzky

Chip a Dale v krátké pohádce sbírají jablíčka.

8 komentářů
Chip a Dale - Zima

Dvd pohádka Chip a Dale a mrazivá zima.

15 komentářů