Máša a medvěd

Řadit podle:

Pokud ještě nepznáte animované pohádky Máša a medvěd, je čas sa s Mášou seznámit. Máša je neposedná ruská holčička, která musí všude být a všechno chce poznat. Medvěd má rád svůj klid a proto to má s Mášou...

Pokud ještě nepznáte animované pohádky Máša a medvěd, je čas sa s Mášou seznámit. Máša je neposedná ruská holčička, která musí všude být a všechno chce poznat. Medvěd má rád svůj klid a proto to má s Mášou někdy skutečne ťěžké. Podívejte se také na pohádky Máša a medved a sami zjistíte, proč jsou tak oblíbené.

Máša sice není mezi zvířaty v lese příliš oblíbená, ale je to jen proto, že si s nima za každou cenu chce hrát, a to i tehdy, když na to nemají náladu. Jinak má Máša dobré srdce a je vždy ochotná pomoci svým kamarádům. Online pohádky Máša a medvěd jsou proto nejen zábavné, ale také poučné. Medvěd Máši pokaždé odpustí její přehřešky a znovu ji uvítá ve svém domečku. Je to prece hodný medvéd a v každé části pohádky je pro Mášu také trpělivým ochráncem a učitelem.

Máša a medveď sú úžasné kreslené rozprávky pre deti, ktoré si rýchlo obľúbite práve vďaka tejto dvojici. Nikdy sa s nimi totiž nebudete nudiť.

Gus

Hezká pohádka o tom, jak lidé "vymysleli" oheň.

0 komentářů
Hair Life

Milá pohádka o malej černošce, ktoré tatínek češe vlasy...

0 komentářů
Zig and Sharko: XMAS

Vtipná kreslená pohádka ZIG&SHARKO. Dva uličníci soutěží, kdo bude mít…

0 komentářů
Máša a medvěd: Vitamíny na…

Animák Máša a medvěd, dnes opravku hezoučký príběh. :-D

0 komentářů
Dvě sestry (písnička Believer)

Pozor, tato pohádka pro velké děti - je to trochu horor!

0 komentářů
Om Nom začátek

Milá pohádka Om Nom. Zelený skřítek, který se živí bonbony.

0 komentářů
Máša a medvěd: Skáč koněm!

Nová pohádka Máša a medvěd je tu pro vás.

0 komentářů