Mr. Bean

Řadit podle:

Kdo by ho neznal. Nenápadný, vyhublý chlapík středního věku, typický svým originálním a vtipným postojem. To je Mr. Bean. Věčný to smolař, který v této animované pohádce pro děti provádí úplně obyčejné...

Kdo by ho neznal. Nenápadný, vyhublý chlapík středního věku, typický svým originálním a vtipným postojem. To je Mr. Bean. Věčný to smolař, který v této animované pohádce pro děti provádí úplně obyčejné věci takovým způsobem, že se mu prostě musíte smát, ať už chcete nebo ne.

Dosud jste vy i vaši rodiče znali jeho bláznivé příhody především z hraného podání. Nyní však s Rexem máte možnost, sledovat jeho další patálie i v podobě krátkých online pohádek pro děti. Tyto potrhlé příhody Mr. Beana, na jejichž napsání se podílel sám představitel hraného filmu, Rowan Atkinson, jsou nabité humorem a těmi nejbláznivějšími příhodami.

Pojďte se s Rexem smát tak, že se budete za břicho popadat. Věřte nebo ne, ale Mr. Bean je naprosto nezapomenutelná a nejztřeštěnější postavička, kterou jste v pohádce pro děti mohli doposud vidět. Jeho osobitý humor si vás určitě získá.

Mr. Bean: U zubaře

Dnes je tu kreslená rozprávka Mr. Bean. Ako každý z nás, aj Mr. Bean občas…

0 komentářů
Mr. Bean: Bean viral

Mr. Bean se rozhodl stát hvězdou internetu. Vtipná online pohádka pro větší děti.

0 komentářů
Mr. Bean: Straka

Pohádka Mr. Bean a díl o strace. Co dělá straka? Kradne lesklé věci.

0 komentářů
Mr. Bean - Útok žab

Útok žab. Pohádka s Mr. Beanem pro nejmenší.

0 komentářů
Mr. Bean - Safari

Vtipný kreslený Mr. Bean v pohádce pro všechny děti.

0 komentářů
Mr.Bean

Další episody od Mr.Beana.

0 komentářů
Mr. Bean - Zmrzlina

Nová pohádka Mr. Bean, jistě se vám bude líbit. :-D

0 komentářů
Mr. Bean

To najlepší od Mr.Beana :D.

0 komentářů