Naše malá princezna

Řadit podle:

Určitě jste si milá děvčátka někdy představovaly, jaké by to asi bylo, kdybyste se alespoň na jeden den staly princeznou. Jak by pak asi vypadal váš běžný den? Oblékly byste si ty nejkrásnější šaty a vyrazili...

Určitě jste si milá děvčátka někdy představovaly, jaké by to asi bylo, kdybyste se alespoň na jeden den staly princeznou. Jak by pak asi vypadal váš běžný den? Oblékly byste si ty nejkrásnější šaty a vyrazili byste tancovat na ples, nebo byste se raději vydaly na kolotoče, tak jako naše malá princeznička v jednom z dílů této krásné online pohádky pro nejmenší?

Přesvědčte se samy o tom, jak tráví svůj den princeznička z této milé pohádky pro děti. Co všechno chtěla mít a o tom, co všechno chtěla zažít se dozvíte, když už dál nebudete čekat a pustíte si s Rexem tuto pěknou online pohádku. Vybrat si můžete hned z několika dílů.

Nezapomeňte říct i bráškovi. Uvidíte, že se mu tato pohádka pro děti bude také moc líbit, bez ohledu na to, že je kluk. Zábavu si totiž s naší malou princezničkou užijí nejen holky, ale i kluci.

Naše malá princezna - Chci umět…

Naše malá princezna se chce naučit pískat. Online pohádky pro děti i dnes.

13 komentářů
Naše malá princezna - Chce mít…

Nový díl pěkné pohádky o malé princezničce a její kamarádech.

3 komentáře
Naše malá princezna - Co se…

Naše malá princezna si dělá starosti o medvídka. Hezké pohádky pro nejmenší.

3 komentáře
Naša malá princezná - Chce…

Malá princeznička by chtěla trumpetu. Pěkné online pohádky pro nejmenší.

10 komentářů