Lego Ninjago

Řadit podle:

Pozor, pozor holčičky a kluci, Rexo si pro vás připravil novou animovanou pohádku Ninjago. Těšit se v ní můžete na velmi zvláštní akční hrdiny. Jsou jimi panáčci Lego vtěleni do bojovníků ninja. Ti jako...

Pozor, pozor holčičky a kluci, Rexo si pro vás připravil novou animovanou pohádku Ninjago. Těšit se v ní můžete na velmi zvláštní akční hrdiny. Jsou jimi panáčci Lego vtěleni do bojovníků ninja. Ti jako všichni správní ninjové oplývají mnoha schopnostmi. Umí skákat po střechách, jsou velmi rychlí a mrštní. A musí také vlastnit nějakou zbraň.

Příběh této online pohádky pro děti je o dvou synech, Wu a Garmadonovi, kteří svému otci před smrtí slíbí, že se postarají o jeho svět Ninjago. Garmadon však záhy, po otcově smrti, zatouží zmocnit se všech čtyř nejmocnějších zbraní jejich světa a dá se svým mladším bratrem do boje. Wu svého bratra Garmadona sice nejdříve porazí a uvrhne ho podsvětí, ale pak zjistí, že je Garmadon stále živý a chce zničit Ninjago. Rozhodne se proto cvičit čtyři mladé ninji v umění Spinjitzu, aby mu pomohli zastavit Garmadona.

V těchto místech příběh začíná. O tom, jak to bude pokračovat a zda dobro vyhraje nad zlem se dozvíte, když si s Rexem pustíte tuto pěknou animovanou pohádku pro děti.

Ninjago - Útok mozkožroutů

Sledujte další díl online pohádky Ninjago zdarma. Mozkožrouti z vesmíru útočí.

5 komentářů
Lego Ninjago - Zelený Ninja

Pěkná, animovaná pohádka pro děti a Zelený Ninja.

7 komentářů
Lego Ninjago - Jedno uštknutí…

Online pohádka o postavičkách Ninjago a hadím uštknutí.

11 komentářů
Lego Ninjago - Tik Tak

Online pohádka o postavičkách Ninjago a napínavém boji.

4 komentáře
Lego Ninjago - Zbraně osudu

Video pohádka o postavičkách Ninjago a zbraních osudu.

14 komentářů
Lego Ninjago - Král stínů

Moderní pohádka o postavičkách Ninjago a králi stínů.

8 komentářů
Lego Ninjago - Zlatá zbraň

Online pohádka o postavičkách Ninjago a zlaté zbrani.

11 komentářů