Postrach Denis

Řadit podle:

Co by asi vaši rodiče říkali na to, kdyby místo vás hodných holčiček a kluků, měli doma takového šestiletého rošťáka jako je Denis. Asi by moc nadšení nebyli, že? Není divu. Hlavní hrdina této animované...

Co by asi vaši rodiče říkali na to, kdyby místo vás hodných holčiček a kluků, měli doma takového šestiletého rošťáka jako je Denis. Asi by moc nadšení nebyli, že? Není divu. Hlavní hrdina této animované pohádky pro děti, rozpustilý Denis, totiž dokáže svými rošťárnami přivést každého k šílenství. Pro své sousedy je skutečně postrachem celého okolí. Své o tom ví jeho nebohý soused George Wilson. Ten netouží po ničem jiném, než je nerušený klid. O něm si však díky Denisovi může nechat jenom zdát. Jelikož není den, kdy by si Denis nevymyslel nějakou lumpárnu, má to s ním pan Wilson velmi těžké. Pusťte si s Rexem tuto pěknou online pohádku pro děti a uvidíte sami.

Tato animovaná pohádka, v níž hraje hlavní roli blonďatý klučina s rozpustilou povahou, vás zaručeně bude bavit. Jakou nezbednost asi chystá tentokrát? Vydejte se s Rexem za Denisem a pusťte si tuto pěknou pohádku pro děti.

Peppa – Výlet se školou

Animovaná online pohádka pro nejmenší a prasátko Peppa na školním výletu.

5 komentářů
Denis postrach okolí - Mluvící…

Pohádka pro děti o Denisovi a mluvícím žralokovi.

10 komentářů
Denis postrach okolí - Sbohem…

Pohádka pro nejmenší o Denisovi a staré malbě.

10 komentářů