Šmoulové

Řadit podle:

Jistě každý z vás zná ty roztomilé malé modré skřítky nosící bílé kalhoty a bílou čapku. Vy také určitě moc dobře víte, že ne všichni jsou takhle oblečení. Ve vesnici Šmoulice totiž žije jeden velmi důležitý...

Jistě každý z vás zná ty roztomilé malé modré skřítky nosící bílé kalhoty a bílou čapku. Vy také určitě moc dobře víte, že ne všichni jsou takhle oblečení. Ve vesnici Šmoulice totiž žije jeden velmi důležitý šmoula, kterému ostatní šmoulové neřeknou jinak než Taťka Šmoula a ten nosí místo bílého oblečení, oblečení červené. Taťka Šmoula radí a pomáhá ostatním šmoulům, udržuje ve vesnici pořádek a chrání šmouly před okolním nebezpečím. Jejich největším nepřítelem, který se je snaží neustále polapit, je Gargamel, spolu se svým stejně zlým kocourem Azraelem. Naštěstí se šmoulům vždy podaří z jeho spárů uniknout. O tom zda se jim to povede i tentokrát se, v této online pohádce, můžete přesvědčit sami.

Šmoulové jsou také charakterističtí tím, že jsou všichni mužského pohlaví. Teda až na tři výjimky. Víte, které mám na mysli? Ano, řeč je o Šmoulince, Sašetce a Babči. Jste moc šikovní. Za odměnu se s Rexo podívejte na tuto velmi oblíbenou animovanou pohádku pro děti, a sami uvidíte, jaké nástrahy si na šmouly přichystal Gargamel tentokrát.

Šmoulí hasičský sbor

Máme tu nový díl pohádky Šmoulové. Je to příběh o tom, jak Gargamel zkomplikoval…

0 komentářů
Šmoulové - Zvětšovací…

Překvapivá pohádka ze Šmoulí vesnice.

0 komentářů
Obří Šmouložrout

Nová pohádka o Šmoulech.

0 komentářů
Šmoulové – Hafík

Nová pohádka ze Šmoulí vesničky. Podívejte se, jak na kamaráda Šmoulinky.

0 komentářů
Šmoulům je zima

Pohádka Šmoulové o tom, jak bylo šmoulům zima.

0 komentářů
Šmoulové: Laskavý Gargamel

Pohádka Šmoulové má dnes velice zajímavý obsah: Gargamel se polepšil!

0 komentářů
Šmoulové: Taťka šmoula se…

Nový díl pohádky Šmoulové. Máme novinku, bude svatba!

0 komentářů
Šmoulové: Zamrzlý obr

Nový díl pohádky Šmoulové na Rexovi.

0 komentářů