Šmoulové

Řadit podle:

Jistě každý z vás zná ty roztomilé malé modré skřítky nosící bílé kalhoty a bílou čapku. Vy také určitě moc dobře víte, že ne všichni jsou takhle oblečení. Ve vesnici Šmoulice totiž žije jeden velmi důležitý...

Jistě každý z vás zná ty roztomilé malé modré skřítky nosící bílé kalhoty a bílou čapku. Vy také určitě moc dobře víte, že ne všichni jsou takhle oblečení. Ve vesnici Šmoulice totiž žije jeden velmi důležitý šmoula, kterému ostatní šmoulové neřeknou jinak než Taťka Šmoula a ten nosí místo bílého oblečení, oblečení červené. Taťka Šmoula radí a pomáhá ostatním šmoulům, udržuje ve vesnici pořádek a chrání šmouly před okolním nebezpečím. Jejich největším nepřítelem, který se je snaží neustále polapit, je Gargamel, spolu se svým stejně zlým kocourem Azraelem. Naštěstí se šmoulům vždy podaří z jeho spárů uniknout. O tom zda se jim to povede i tentokrát se, v této online pohádce, můžete přesvědčit sami.

Šmoulové jsou také charakterističtí tím, že jsou všichni mužského pohlaví. Teda až na tři výjimky. Víte, které mám na mysli? Ano, řeč je o Šmoulince, Sašetce a Babči. Jste moc šikovní. Za odměnu se s Rexo podívejte na tuto velmi oblíbenou animovanou pohádku pro děti, a sami uvidíte, jaké nástrahy si na šmouly přichystal Gargamel tentokrát.

Šmoulové: Vánoční speciál

Kreslená pohádka Šmoulové a Vánoce.

0 komentářů
Šmoulové: Zvonec pro Azraela

Hezká pohádka Šmoulové, o Azraelovi.

0 komentářů
Šmoulové: Halloween speciál

Oblíbená animovaná pohádka Šmulové v halloweenském vydání.

0 komentářů
Šmoulové - Kámen budoucnosti

Poučná pohádka o tom, jak se Šmoulové museli smířit s tím, že zázračný kámen…

0 komentářů
Šmoulové - Miminko

Oblíbená animovaná pohádka a díl o nebezpečném šmoulím miminku.

0 komentářů
Šmoulové - Valentínská pohádka

Dnešní příběh ze Šmoulí vesničky je - o lásce. Roztomilá pohádka.

0 komentářů
Šmoulové - Vánoční speciál

Hezká a dlohá vánoční pohádka ze Šmoulí vesničky je dnes na Rexovi.

0 komentářů
Šmoulové - Zvětšovací…

Překvapivá pohádka ze Šmoulí vesnice.

0 komentářů