Šmoulové

Řadit podle:

Jistě každý z vás zná ty roztomilé malé modré skřítky nosící bílé kalhoty a bílou čapku. Vy také určitě moc dobře víte, že ne všichni jsou takhle oblečení. Ve vesnici Šmoulice totiž žije jeden velmi důležitý...

Jistě každý z vás zná ty roztomilé malé modré skřítky nosící bílé kalhoty a bílou čapku. Vy také určitě moc dobře víte, že ne všichni jsou takhle oblečení. Ve vesnici Šmoulice totiž žije jeden velmi důležitý šmoula, kterému ostatní šmoulové neřeknou jinak než Taťka Šmoula a ten nosí místo bílého oblečení, oblečení červené. Taťka Šmoula radí a pomáhá ostatním šmoulům, udržuje ve vesnici pořádek a chrání šmouly před okolním nebezpečím. Jejich největším nepřítelem, který se je snaží neustále polapit, je Gargamel, spolu se svým stejně zlým kocourem Azraelem. Naštěstí se šmoulům vždy podaří z jeho spárů uniknout. O tom zda se jim to povede i tentokrát se, v této online pohádce, můžete přesvědčit sami.

Šmoulové jsou také charakterističtí tím, že jsou všichni mužského pohlaví. Teda až na tři výjimky. Víte, které mám na mysli? Ano, řeč je o Šmoulince, Sašetce a Babči. Jste moc šikovní. Za odměnu se s Rexo podívejte na tuto velmi oblíbenou animovanou pohádku pro děti, a sami uvidíte, jaké nástrahy si na šmouly přichystal Gargamel tentokrát.

Šmoulové: Růžové brýle

Pohádka Šmoulové dnes vysvětlí, odkud se vzala Šmoulinka.

0 komentářů
Šmoulové - Hasiči

Nový díl Šmoulů. Pohádka je o tom, jak v šmoulí vesničce potřebovali hasiče.

0 komentářů
Šmoulové: Kamarádka Šmoulinka

Nová pohádka Šmoulové. Podívejte se na kamarádku od Šmoulinky.

0 komentářů
Šmoulí hasičský sbor

Máme tu nový díl pohádky Šmoulové. Je to příběh o tom, jak Gargamel zkomplikoval…

0 komentářů
Šmoulové - Zvětšovací…

Překvapivá pohádka ze Šmoulí vesnice.

0 komentářů
Obří Šmouložrout

Nová pohádka o Šmoulech.

0 komentářů
Šmoulové – Hafík

Nová pohádka ze Šmoulí vesničky. Podívejte se, jak na kamaráda Šmoulinky.

0 komentářů
Šmoulům je zima

Pohádka Šmoulové o tom, jak bylo šmoulům zima.

0 komentářů