Pohádky pro děti online, pohádky pro děti

Řadit podle:

Máte chuť jen tak lelkovat a napadlo vás, že už je to vlastně dlouho, co jste neviděli a ani nečetli žádnou pohádku pro děti? Číst se vám, ale moc nechce a rodiče nemají čas? A všechny pohádky, co máte...

Máte chuť jen tak lelkovat a napadlo vás, že už je to vlastně dlouho, co jste neviděli a ani nečetli žádnou pohádku pro děti? Číst se vám, ale moc nechce a rodiče nemají čas? A všechny pohádky, co máte doma na DVD, už znáte zpaměti? Pokud zní vaše odpověď ano, pak je tato sekce stvořena právě pro vás!

Na této stránce najdete velký výběr nejrůznějších online pohádek. Velkou výhodou pro vás je, že žádnou z těchto pohádek nemusíte kupovat ani stahovat. Všechny pohádky jsou pro vás ihned dostupné online. Stačí jen, abyste si vybrali a klikli :-) Ať už patříte mezi holky nebo kluky, Rexo vám slibuje, že si určitě přijdete na své.

Uvelebte se tedy na svém oblíbeném místečku a vydejte se spolu s Rexem do světa Mickyho Mouse, Šmoulů, Toma a Jerryho, Gumídků a mnoha a mnoha dalších. Rexo si je jistý, že nezůstanete jen u jediného dílu.

Krtek a ježek

Nový díl pohádky Krtek. Dostanou ježka ven z klece?

0 komentářů
Pat a Mat: Zimní radovánky

Vtipná pohádka Pat a Mat, jak se zabávali na sněhu.

0 komentářů
Prachové bytosti

Moderní pohádka online a souboj prachových bytostí s uklížečkou.

0 komentářů
Krtek a raketa

Nový díl pohádky Krtek je o raketě. :-D

0 komentářů
Krtek: Sirky

Méně známá pohádka Krtek, dnes o sirkách. Pozor!

0 komentářů
Krtek: Na poušti

Krásná pohádka Krtek, dnes o výletě do pouště.

0 komentářů
Jurošík - Čarovné husličky

Pohádky o Jurošíkovi, který přelstil zeměpána, tentokrát s pomocí kouzelných…

0 komentářů