Pohádky pro děti online, pohádky pro děti

Řadit podle:

Máte chuť jen tak lelkovat a napadlo vás, že už je to vlastně dlouho, co jste neviděli a ani nečetli žádnou pohádku pro děti? Číst se vám, ale moc nechce a rodiče nemají čas? A všechny pohádky, co máte...

Máte chuť jen tak lelkovat a napadlo vás, že už je to vlastně dlouho, co jste neviděli a ani nečetli žádnou pohádku pro děti? Číst se vám, ale moc nechce a rodiče nemají čas? A všechny pohádky, co máte doma na DVD, už znáte zpaměti? Pokud zní vaše odpověď ano, pak je tato sekce stvořena právě pro vás!

Na této stránce najdete velký výběr nejrůznějších online pohádek. Velkou výhodou pro vás je, že žádnou z těchto pohádek nemusíte kupovat ani stahovat. Všechny pohádky jsou pro vás ihned dostupné online. Stačí jen, abyste si vybrali a klikli :-) Ať už patříte mezi holky nebo kluky, Rexo vám slibuje, že si určitě přijdete na své.

Uvelebte se tedy na svém oblíbeném místečku a vydejte se spolu s Rexem do světa Mickyho Mouse, Šmoulů, Toma a Jerryho, Gumídků a mnoha a mnoha dalších. Rexo si je jistý, že nezůstanete jen u jediného dílu.

Mr. Beanov nový účes + ďalšie

Mr. Bean bude mít nový účes! Samozřejmě, že v pohádce bude kupa srandy. :-D

0 komentářů
Mr. Bean - Jarní úklid

Pana Beana čeká velký úklid. Sledujte super pohádky pro děti online.

0 komentářů
Mr. Bean: Bankomat

Podívejte se na další díl pohádky Mr. Bean. Jak si poradil s bankomatem. :-D

0 komentářů
Angry Birds: Saxofon epic

Podívejte se na pohádku Angry Birds o saxofonu.

0 komentářů
Mimoni a TV

Kratičká pohádka s Mimoňma.

0 komentářů
Začni vlastný život

Jak se chlapec vydal do světa.

0 komentářů